YEREL

YEREL Haberleri

BAŞKANLARDAN BAŞKENT ÇIKARMASI

18.11.2021 13:40
BAŞKANLARDAN BAŞKENT ÇIKARMASI

Ankara’da Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen 'Gençlik ve Yerel Yönetimler' temalı 'Tam Bana Göre' adlı festivale katılan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı ve bazı ilçe belediye başkanları bakanlıklar nezdinde ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlere Milletvekili Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk’te eşlik etti.

İlk olarak AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’yi ziyaret eden başkanlar daha sonra ise Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'na makamında ziyaret ettiler. Yapılan görüşmede Giresun’a yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar karşılıklı olarak değerlendirilerek son durumları konuşuldu.  Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ilin sorunlarını ve çözüm taleplerini bakanlara aktardıklarını belirterek, “Bakanlıklar ve genel müdürlükler düzeyindeki görüşmelerimizi her başkent seferimizde gerçekleştiriyoruz. Tüm enerjimizi Giresun’umuz için harcayıp projelerimizi planladığımız programlara göre yürütmeye devam edeceğiz" dedi.

“GİRESUN İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Giresun için var gücüyle çalıştıklarını ve devletin desteğiyle Giresun’un daha da gelişeceğini vurgulayan AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı ise “eminim ki duygu ve düşüncelerimizi, yapılan çalışmalarımızı en doğru şekilde bakanlıklarımıza aktardık, bu sayeyle nokta atışlarla Giresun’daki projelerin ve çalışmaların daha hızlı bir şekilde sonlanacaktır” dedi. En kısa zamanda bakanların Giresun’a ziyarette bulunup, çalışmaları yerinde inceleyeceklerinin sözünü de aldıklarını söyleyen Tatlı, Bakan Adil Karaismaoğlu’na, Bakan Murat Kurum’a ve Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’ye misafirperverliğinden dolayı teşekkür ettiklerini belirtti.

 

 

 

TAM BİR İSTİKRAR ABİDESİ

ANTALYA'DA YOĞUN MESAİ

TRANSFER GÖRÜŞMELERİ SÜRÜYOR

“DAHA ZOR OLACAK”

KELEŞ, UEFA PRO LİSANS EĞİTİMİNDE

HABER GÜNDEMİ

TAM BİR İSTİKRAR ABİDESİ

ANTALYA'DA YOĞUN MESAİ

TRANSFER GÖRÜŞMELERİ SÜRÜYOR

“DAHA ZOR OLACAK”

KELEŞ, UEFA PRO LİSANS EĞİTİMİNDE

KAMP PERŞEMBE GÜNÜ BİTECEK

DUROĞLU VARYANTI İLE 6,3 MİLYON TL TASARRUF SAĞLANACAK

TIĞLI'DAN TEŞEKKÜR VE ELEŞTİRİ!

YENİ NESİL BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ CİHAZI

KAR, ÇAYDA KALİTE VE VERİMİ ARTIRACAK