SPOR

SPOR Haberleri

HEDEF TUR ATLAMAK

30.11.2021 18:11
HEDEF TUR ATLAMAK

 

Çotanaklar’ın Teknik Direktörü Hakan Keleş, Ziraat Türkiye Kupası’nda oynayacakları Ankara Demirspor maçıyla alakalı, “Kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz.” dedi.

 

Ligde son oynadıkları Beşiktaş galibiyeti ile son 8 maçta yakaladıklarını çıkışlarını perçinlediklerini aktaran GZT Giresunspor’un teknik direktörü Hakan Keleş, kupada da kazanarak yollarına devam etmek istediklerini söyledi.

Keleş, kupa maçından sonra sahalarında ligin güçlü ekiplerinden olan Karagümrük ile karşılaşacaklarını dile getirerek, “Son haftalarda iyi bir çıkış yakaladık. Sahamızda Antalyaspor karşısında şanssız bir yenilgi aldık. Ancak bu yenilgiyi hemen telafi ettik. Cumartesi günü de Beşiktaş karşısında çok önemli bir galibiyet aldık. Ancak bu maçı kazanmak her şey bitmiş demek değil. Daha oynayacağımız çok maç var. Bu maçlardan en yüksek puanı alarak ilk yarıyı orta sıralarda bitirmek istiyoruz” dedi.

Teknik Direktör Keleş, önce Ankara Demirspor sonra da Fatih Karagümrük ile oynayacakları maçlarda taraftarları yine yanlarında görmek istediklerini ifade ederek, “Kupa maçı hafta içi olduğu için belki taraftarımız gelemeyebilir. Ancak Pazar günü Karagümrük maçında tüm taraftarlarımızı yine yanımızda görmek istiyoruz. Karagümrük maçını da kazanarak Beşiktaş galibiyetini daha anlamlı hale getirmek istiyoruz” diye konuştu.

 

 

 

 

TAM BİR İSTİKRAR ABİDESİ

ANTALYA'DA YOĞUN MESAİ

TRANSFER GÖRÜŞMELERİ SÜRÜYOR

“DAHA ZOR OLACAK”

KELEŞ, UEFA PRO LİSANS EĞİTİMİNDE

HABER GÜNDEMİ

TAM BİR İSTİKRAR ABİDESİ

ANTALYA'DA YOĞUN MESAİ

TRANSFER GÖRÜŞMELERİ SÜRÜYOR

“DAHA ZOR OLACAK”

KELEŞ, UEFA PRO LİSANS EĞİTİMİNDE

KAMP PERŞEMBE GÜNÜ BİTECEK

DUROĞLU VARYANTI İLE 6,3 MİLYON TL TASARRUF SAĞLANACAK

TIĞLI'DAN TEŞEKKÜR VE ELEŞTİRİ!

YENİ NESİL BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ CİHAZI

KAR, ÇAYDA KALİTE VE VERİMİ ARTIRACAK