GÜNDEM

GÜNDEM Haberleri

"HERKESİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ"

07.12.2021 17:41

 

Son üç maçını kazanan GZT Giresunspor’da As Başkan Mustafa Tütüncü, “Sezonun ilk devresine kadar bu gidişatımızı sürdürmeyi hedefliyoruz. İyi bir teknik heyetimiz, iyi bir futbolcu grubumuz var. Biz bu işin üstesinden geleceğimize en başta da şimdi de inanıyoruz” dedi.

 

Süper Lig ekibi GZT Giresunspor'un Mali İşlerden Sorumlu As Başkanı Mustafa Tütüncü, son haftalarda yakaladıkları ivmeyi Adana Demirspor deplasmanında da devam ettirmeyi istediklerini söyledi.

“İYİ BİR GİDİŞATIMIZ VAR”

Tütüncü, son 8 haftalık periyotta iyi sonuçlar aldıklarını belirterek, "Sezon başından beri güzel oyunumuzu saha sonuçlarına yansıtamıyorduk. Şimdi çok şükür, hem göze hoş gelen futbol oynuyoruz hem de bu oyunumuzun karşılığını alıyoruz. İyi bir gidişatımız var. Sezonun ilk devresine kadar bu gidişatımızı sürdürmeyi hedefliyoruz. İyi bir teknik heyetimiz, iyi bir futbolcu grubumuz var. Biz bu işin üstesinden geleceğimize en başta da şimdi de inanıyoruz." dedi.

“SAHAYA GALİBİYET İÇİN ÇIKACAĞIZ”

Hafta sonu deplasmanda Adana Demirspor ile karşılaşacaklarını altını çizen Tütüncü, "Bu ligde kolay maç yok. Görüyorsunuz hiç tahmin edemediğiniz takımlar birbirinden puan alabiliyor. Biz de Adana Demirspor maçında sahaya galibiyet için çıkacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Hedefimiz mutlak galibiyet. İnşallah devreyi de iyi bir puan bareminde kapatırız." diye konuştu.

“HERKESİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ”

Tütüncü, şehrin de taşın altına elini koyması gerektiğini belirterek, “Bu takım bu şehrin takımı. Herkesi GZT Giresunspor’a destek olmaya çağırıyoruz. Süper Lig’de iyi giden bir takımımız var. Marka değerini hep birlikte yükseltmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

TAM BİR İSTİKRAR ABİDESİ

ANTALYA'DA YOĞUN MESAİ

TRANSFER GÖRÜŞMELERİ SÜRÜYOR

“DAHA ZOR OLACAK”

KELEŞ, UEFA PRO LİSANS EĞİTİMİNDE

HABER GÜNDEMİ

TAM BİR İSTİKRAR ABİDESİ

ANTALYA'DA YOĞUN MESAİ

TRANSFER GÖRÜŞMELERİ SÜRÜYOR

“DAHA ZOR OLACAK”

KELEŞ, UEFA PRO LİSANS EĞİTİMİNDE

KAMP PERŞEMBE GÜNÜ BİTECEK

DUROĞLU VARYANTI İLE 6,3 MİLYON TL TASARRUF SAĞLANACAK

TIĞLI'DAN TEŞEKKÜR VE ELEŞTİRİ!

YENİ NESİL BİLGİSAYARLI TOMOGRAFİ CİHAZI

KAR, ÇAYDA KALİTE VE VERİMİ ARTIRACAK