YEREL

YEREL Haberleri

STK’LARDAN BAŞKAN ŞENLİKOĞLU’NA TEŞEKKÜR

10.09.2019 17:55

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile gerçekleştirdiği ikili görüşmenin ardından müjdesi verilen şehir içi girişi ‘Bat-Çık’ projesi Giresun kamuoyunda büyük heyecan yarattı. Giresun TSO Başkanı Çakırmelikoğlu ve Kahveciler Odası Başkanı Ayhan, Başkan Şenlikoğlu'nu ziyaret ederek ‘Bat-Çık’ projesinin yapılacak olmasından duydukları memnuniyeti belirtiler.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu makamında ziyaret etti. Giresun’un trafik ve sosyal alan sorunları üzerine yapılan projeler hakkında fikir alış verişinde bulunan Çakırmelikoğlu ile Belediye Başkanı Şenlikoğlu, Bulancak Durağı bölgesinde yapılması planlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından proje onayı ve talimatı verilen bat-çık yol geçişi ile Aksu bölgesindeki çöp alanının sosyal donatı alanına dönüştürülmesi projelerini görüştüler. Çakırmelikoğlu, “Bulancak Durağı bölgesinde oluşan trafik yoğunluğunun bat-çık projesi ile rahatlayacağına inanıyoruz. Yine şehrimizin doğu yakasında geçmişte çöp alanı olarak kullanılan bölgenin rekreasyon alanına çevrilecek olması ve sürecin startının verilmesi kentimiz adına önemli bir çalışmadır. Bu vesile ile başta Aytekin başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

AYHAN’DAN ŞENLİKOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Giresun Kahveciler ve Otelciler Odası Başkanı Ercan Ayhan da Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu makamında ziyaret ederek, ‘Bat-Çık’ projesinin yapılacak olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri ile Giresun’un makus kaderinin değiştiğini belirten Ayhan, iktidar-belediye el ele bugüne kadar yapılamayan projelerin yapılacak olmasından büyük sevinç duyduklarını ifade etti. Sivil toplum kuruluşları olarak Giresun’a çakılacak olan her çivinin arkasında olduklarının altını çizen Ayhan, “Sayın Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu Giresun için bir şanstır. Biz inanıyoruz ki, sayın başkanımız Giresun halkına vaat ettiği projeleri sırasıyla yerine getirecektir. Bunlardan en önemlisi ve aciliyet gerektiren proje şehir içi girişi projesiydi. Sayın belediye başkanımızın gayreti ve sayın cumhurbaşkanımızın talimatıyla şehir içi girişi projesi en kısa zamanda yapılacaktır. Teşekkürler, sayın başkanım, teşekkürler sayın cumhurbaşkanım” dedi.

BAKAN SOYLU İLE GÖRÜŞTÜLER

FİSKOBİRLİK'TEN REKTÖR CAN'A YANIT!

JANDARMA-POLİS DAYANIŞMASI

GİRESUN'DA TOPLU AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI YASAKLANDI

ŞİDDETLİ YAĞMUR GÖRELE, ÇANAKÇI VE DOĞANKENT'İ VURDU

HABER GÜNDEMİ

BAKAN SOYLU İLE GÖRÜŞTÜLER

FİSKOBİRLİK'TEN REKTÖR CAN'A YANIT!

JANDARMA-POLİS DAYANIŞMASI

GİRESUN TEKNOPARK İNŞAAT ALANI PROJE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

ALTYAPI SORUNLARI TEK TEK ÇÖZÜLÜYOR

HAYVANCILIK VE BİTKİSEL ÜRETİMDE İŞBİRLİĞİ

GÖZLER TMO'NUN ALIM FİYATI VE KRİTERLERİNDE!

BİRİ BU TAKIMIN BORCUNU AÇIKLASIN

VALİ ÜNLÜ, ESNAF TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI

HAYVAN DOSTU BELEDİYE