YEREL

YEREL Haberleri

STK’LARDAN BAŞKAN ŞENLİKOĞLU’NA TEŞEKKÜR

10.09.2019 17:55

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile gerçekleştirdiği ikili görüşmenin ardından müjdesi verilen şehir içi girişi ‘Bat-Çık’ projesi Giresun kamuoyunda büyük heyecan yarattı. Giresun TSO Başkanı Çakırmelikoğlu ve Kahveciler Odası Başkanı Ayhan, Başkan Şenlikoğlu'nu ziyaret ederek ‘Bat-Çık’ projesinin yapılacak olmasından duydukları memnuniyeti belirtiler.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu makamında ziyaret etti. Giresun’un trafik ve sosyal alan sorunları üzerine yapılan projeler hakkında fikir alış verişinde bulunan Çakırmelikoğlu ile Belediye Başkanı Şenlikoğlu, Bulancak Durağı bölgesinde yapılması planlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından proje onayı ve talimatı verilen bat-çık yol geçişi ile Aksu bölgesindeki çöp alanının sosyal donatı alanına dönüştürülmesi projelerini görüştüler. Çakırmelikoğlu, “Bulancak Durağı bölgesinde oluşan trafik yoğunluğunun bat-çık projesi ile rahatlayacağına inanıyoruz. Yine şehrimizin doğu yakasında geçmişte çöp alanı olarak kullanılan bölgenin rekreasyon alanına çevrilecek olması ve sürecin startının verilmesi kentimiz adına önemli bir çalışmadır. Bu vesile ile başta Aytekin başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

AYHAN’DAN ŞENLİKOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Giresun Kahveciler ve Otelciler Odası Başkanı Ercan Ayhan da Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu makamında ziyaret ederek, ‘Bat-Çık’ projesinin yapılacak olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri ile Giresun’un makus kaderinin değiştiğini belirten Ayhan, iktidar-belediye el ele bugüne kadar yapılamayan projelerin yapılacak olmasından büyük sevinç duyduklarını ifade etti. Sivil toplum kuruluşları olarak Giresun’a çakılacak olan her çivinin arkasında olduklarının altını çizen Ayhan, “Sayın Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu Giresun için bir şanstır. Biz inanıyoruz ki, sayın başkanımız Giresun halkına vaat ettiği projeleri sırasıyla yerine getirecektir. Bunlardan en önemlisi ve aciliyet gerektiren proje şehir içi girişi projesiydi. Sayın belediye başkanımızın gayreti ve sayın cumhurbaşkanımızın talimatıyla şehir içi girişi projesi en kısa zamanda yapılacaktır. Teşekkürler, sayın başkanım, teşekkürler sayın cumhurbaşkanım” dedi.

KEİPA GİRESUN'DA TOPLANDI

YAZIKLAR OLSUN ERKAN SÖZERİ

GİRESUN HER SALI AKŞAMI OKUYOR

BUGÜN GİRESUN'UN ŞEREF GÜNÜ!

BETON ZEMİNE DÜŞTÜ!

HABER GÜNDEMİ

KEİPA GİRESUN'DA TOPLANDI

YAZIKLAR OLSUN ERKAN SÖZERİ

GİRESUN HER SALI AKŞAMI OKUYOR

BUGÜN GİRESUN'UN ŞEREF GÜNÜ!

Sacit Ali Eren yine Menajer Bayram'la iddiası!

BAŞKAN TRAFİK SORUNUNU ÇÖZMEKTE KARARLI!

SON YILLARIN EN KÖTÜSÜ

“FISTIK" VE YAVRULARI OKULUN MASKOTU OLDU

KÖYLERİN ELEKTRİK SORUNLARI İSTİŞARE EDİLDİ

KIRGIZİSTAN BÜYÜKELÇİSİ GİRESUN'DA