YEREL

YEREL Haberleri

ÖNCE MAZBATA, SONRA MAKAM…

08.04.2019 09:48

Giresun’un yeni Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu bugün makamına oturuyor.

Başkan Şenlikoğlu bugün Saat 10.00 da Merkez İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldıktan sonra CHP’li yönetimden Giresun Belediyesini devralacak.

 

Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı olarak girdiği 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Giresun halkının tercihiyle Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu bugün mazbatasını alıyor. Belediye Başkanı Şenlikoğlu bugün saat 10.00 da Merkez İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alacak. Şenlikoğlu mazbatasını aldıktan sonra belediye başkanlığı makamına geçerek, CHP’li yönetimden Giresun Belediyesini devralacak.

KERİM AKSU YOK

Devir-teslim törenine Millet İttifakı CHP Giresun Belediye Başkan adayı olarak girdiği seçimi kaybeden eski Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun katılmayacağı belirtildi. Aksu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, bugün Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelerek Giresun ve ülkenin geleceğini görüşeceğini ifade etti.

ŞENLİKOĞLU’NDAN GİRESUNLULARA TEŞEKKÜR

Giresun’un yeni şehri emini Aytekin Şenlikoğlu, hafta sonu Atatürk Meydanı’nda Giresunlularla bir araya gelerek, desteklerinden dolayı teşekkür. 7’den 77’ye Giresunluların yoğun ilgisiyle karşılanan Şenlikoğlu, vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirdi.

 

Yetki çocuklarda…

TEŞEKKÜRLER BAŞKAN AMCA

ACİL SORUNLARA TALİMAT

GİRESUN CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ-E TİPİ ADALET BAKANLIĞI KÖMÜR SATIN ALINACAKTIR

Şenlikoğlu'ndan şehide saygı

HABER GÜNDEMİ

TEŞEKKÜRLER BAŞKAN AMCA

ACİL SORUNLARA TALİMAT

ESPİYE ŞEHİDİNİ UĞURLADI…

YENİ DÖNEMİN HİZMET STARTI VERİLDİ

GİRESUN POLİSİ GÖZ AÇTIRMIYOR!

MHP'Lİ BAŞKANLAR DEVLET'İN HUZURUNDA

“Giresun'a hep birlikte hizmet edeceğiz”

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU ANKARA'DA!

ŞAHİN; “DURMAK YOK YOLA DEVAM”

AK PARTİ'DEN ZAFER YEMEĞİ!