YEREL

YEREL Haberleri

MUHTEŞEM KALABALIK

16.02.2020 17:49

Doğa Koleji’nde bursluluk sınavı şöleni

Kayıt yenilemede Türkiye rekoru kıran Giresun Doğa Koleji, hafta sonu yaptığı bursluluk sınavında Giresun, Ordu ve Trabzonlu öğrencilere kapısını açtı.

4, 5, 6, 7, 9, 10 ve 11. Sınıflara bursluluk sınavı yapan Giresun Doğa Koleji, sınav süresi boyunca da sınava katılan öğrenci velilerine geniş çaplı seminer verdi. Velilere, ‘Neden Doğa Koleji’ sorusunun cevabını aktaran Giresun Doğa Koleji, başta eğitim olmak üzere spor ve sanat faaliyetlerinden de bilgiler verdi.

12.500 metrekare kapalı alanı içerisinde, başta ekoloji sınıfı olmak üzere, robotik kodlama, 3D kinetik, akıl oyunları, dil atölyesi, sanat sokağı, drama, satranç, resim ve müzik sınıflarının yanında tribünlü kapalı spor salonu, kapalı buz pisti, açık ve kapalı olmak üzere 2 yüzme havuzu, kütüphane, lego atölyesi, laboratuvarlar, kafeteryalar, 320 öğrenci kapasiteli yemekhane, 320 kişi ile Giresun'un en büyük konferans salonu, 250 metrekarelik fuaye ve kafeterya alanı, anaokulu ve ilkokul öğrencileri için açık ve kapalı oyun alanı, lise öğrencileri için de yürüyüş alanları ve dinlenme çardakları, Doğa Store, idari ofisler, çok amaçlı atölyeler barındırıyor. Ayrıca güvenlik kamerası sistemi ile 7 gün 24 saat güvenlik hizmeti veriyor.

Bu devasa kampus ise velileri oldukça cezp etti.

GİRESUNSPOR İÇİN HAYIRLISI OLSUN

KAÇMAZ VE TÜTÜNCÜ'DEN DESTEK!

HER ŞEY DAHA YEŞİL VE GÜZEL BİR GİRESUN İÇİN

ORHANİYE KÖYÜ'NDE KARANTİNA!

KÖPRÜ VE MENFEZ TIKANMALARINA GEÇİRGEN BENTLİ ÇÖZÜM

HABER GÜNDEMİ

GİRESUNSPOR İÇİN HAYIRLISI OLSUN

BEREKETLİ OLSUN…

SURİYE UYRUKLU ÇOCUK BOĞULDU!

HER ŞEY DAHA YEŞİL VE GÜZEL BİR GİRESUN İÇİN

“FINDIK HASADI İLE İLGİLİ TÜM ÖNLEMLER ALINDI”

BÜYÜK BÜTÜNLÜK

MUHTARLARDAN ŞENLİKOĞLU'NA TEŞEKKÜR

COVİD-19'A KARŞI SIKI DENETİM!

ÜRETİCİLERE 200 GİRESUN EKOTİPİ ANA ARI DAĞITILDI

FINDIK ÜRETİCİSİ MUTLU, MESUT…