YEREL

YEREL Haberleri

MUHTEŞEM KALABALIK

16.02.2020 17:49

Doğa Koleji’nde bursluluk sınavı şöleni

Kayıt yenilemede Türkiye rekoru kıran Giresun Doğa Koleji, hafta sonu yaptığı bursluluk sınavında Giresun, Ordu ve Trabzonlu öğrencilere kapısını açtı.

4, 5, 6, 7, 9, 10 ve 11. Sınıflara bursluluk sınavı yapan Giresun Doğa Koleji, sınav süresi boyunca da sınava katılan öğrenci velilerine geniş çaplı seminer verdi. Velilere, ‘Neden Doğa Koleji’ sorusunun cevabını aktaran Giresun Doğa Koleji, başta eğitim olmak üzere spor ve sanat faaliyetlerinden de bilgiler verdi.

12.500 metrekare kapalı alanı içerisinde, başta ekoloji sınıfı olmak üzere, robotik kodlama, 3D kinetik, akıl oyunları, dil atölyesi, sanat sokağı, drama, satranç, resim ve müzik sınıflarının yanında tribünlü kapalı spor salonu, kapalı buz pisti, açık ve kapalı olmak üzere 2 yüzme havuzu, kütüphane, lego atölyesi, laboratuvarlar, kafeteryalar, 320 öğrenci kapasiteli yemekhane, 320 kişi ile Giresun'un en büyük konferans salonu, 250 metrekarelik fuaye ve kafeterya alanı, anaokulu ve ilkokul öğrencileri için açık ve kapalı oyun alanı, lise öğrencileri için de yürüyüş alanları ve dinlenme çardakları, Doğa Store, idari ofisler, çok amaçlı atölyeler barındırıyor. Ayrıca güvenlik kamerası sistemi ile 7 gün 24 saat güvenlik hizmeti veriyor.

Bu devasa kampus ise velileri oldukça cezp etti.

ONLAR COVİD-19'U YENDİ!

GİRESUN'A 679 SAĞLIK PERSONELİ ATANDI

FINDIKTA KÜLLEME HASTALIĞINA DİKKAT!

DURMAK YOK HİZMETE DEVAM

“BİRLİKTE YENECEĞİZ”

HABER GÜNDEMİ

GİRESUN'A 679 SAĞLIK PERSONELİ ATANDI

FINDIKTA KÜLLEME HASTALIĞINA DİKKAT!

DURMAK YOK HİZMETE DEVAM

YAKLAŞIK 635 BİN TON FINDIK İŞLEM GÖRDÜ

Nice senelere Giresunspor'um

ORTA VE DOĞU KARADENİZ'DE KIŞ ORTASINDA 163 BİN 434 SU KUŞU SAYILDI

UYGULAMA NOKTALARINDA DENETİM!

KARADENİZ'DE FINDIK TARIMI VE İHRACATININ TARİHSEL SERÜVENİ

“BANKALAR KÜÇÜK İŞLETMELERE KREDİ İMKANI SAĞLAMALIDIR”

TAM 20 FUTBOLCU