YEREL

YEREL Haberleri

KAN BAĞIŞI VE ÖĞRENCİLERE DESTEK

15.10.2020 17:16

Giresun İl Emniyet Müdürlüğü, halkın huzur ve güvenliğinin yanı sıra yürüttüğü sosyal faaliyetlerle de dikkat çekiyor. Giresun polisi kan bağışında bulunarak, ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye seti hediye etti.

Giresun polisinden Kızılay’a kan bağışı. Giresun İl Emniyet Müdürlüğü’nde Türk Kızılay Giresun Kan Merkezi tarafından “Kan Bağışı Kampanyası” gerçekleştirildi. Emniyet mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği kampanyaya İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ile eşi Nuray Aktaş da kan bağışı yaparak destek verdi. Emniyet Müdürü Aktaş, sosyal ve toplumsal bir kampanyaya destek veren mesai arkadaşlarına teşekkür ederek, “Emniyet Müdürlüğü olarak bilinçlendirmeyi artırmak ve insanlara örnek olmak amacıyla gönüllü kan bağışı kampanyası ile Türk Kızılay’ını destekliyor ve yapılan bağışlar sayesinde birinin veya birilerinin hayatını kurtarma düşüncesi bizleri gururlandırıyor” dedi. Aktaş, Türk Kızılay’ına ise yürütmüş olduğu en önemli hizmetlerden birisi olan kan bağışı konusundaki hassasiyetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Öte yandan Emniyet Müdürlüğü, Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında hazırlanan “El Ele Güzel Bir Geleceğe Projesi” ile ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim-öğretimine katkı sunuyor.

Emniyet Müdürlüğü, Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında hazırlanan “El Ele Güzel Bir Geleceğe Projesi” ile ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim-öğretimine katkı sunuyor. Proje kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen 65 öğrencinin okula devamını sağlamak ve eğitimlerini desteklemek amacıyla okul çantası ve kırtasiye malzemesi temin edildi. İl Emniyet Müdürü Fahir Aktaş eşi Nuray Aktaş ve Müdür Yardımcısı Mehmet Özgür Nevruz 3 öğrenciyi evlerinde ziyaret ederek, kırtasiye seti hediye etti. Müdür Aktaş, koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında aşamalı olarak başlayan yüz yüze eğitim-öğretimin tüm öğretmen, öğrenci ve velilere hayırlı olmasını dileyerek, başarılar diledi.

“TMO GENEL MÜDÜRÜ KİMİN TARAFINDA?”

HAMSİDE REKOR FİYAT: 40 LİRA!

EFİT'E 10 MİLYON LİRALIK YENİ YATIRIM

DOKAP BAŞKANLIĞINA ATAMA!

“HAYIRLI OLSUN”

HABER GÜNDEMİ

“TMO GENEL MÜDÜRÜ KİMİN TARAFINDA?”

HAMSİDE REKOR FİYAT: 40 LİRA!

EFİT'E 10 MİLYON LİRALIK YENİ YATIRIM

“EN ÖNEMLİSİ İNSAN SAĞLIĞI”

TMSF'DEN GİRESUNLU ÖĞRENCİLERE TABLET

SEN İŞİNİ BİLİRSİN GİRESUN'UM

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI BAŞLIYOR

GÜRE KAMPÜSÜ YENİLENİYOR

 “BİTKİ ÇAYLARININ 2 YIL RAF ÖMRÜ VAR”

ZİYA HOCA BUGÜN GİRESUN'DA!