YEREL

YEREL Haberleri

HER ŞEY DAHA YEŞİL VE GÜZEL BİR GİRESUN İÇİN

07.08.2020 19:10

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nden yoğun mesai

Giresun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, şehrimizi güzelleştirmek park, bahçe ve ana arterlere estetik bir görünüm kazandırmak için yoğun bir çalışma temposu uyguluyor.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun direktifleri doğrultusunda çalışmalarını yürüten ekipler; daha güzel, daha yeşil bir Giresun hedefine ulaşmak için peyzaj, çevre düzenlemesi, yeşillendirme, yeşil alanlarda temizlik ve bakım çalışmaları, parklarda çevre düzenlemesi ve ot biçme, oyun aletleri ile spor aletlerinin onarım ve bakımlarının yanı sıra mevsimlik çiçek dikimi, budama ve bakım çalışmaları gerçekleştiriyor.

Modern ve yaşanabilir bir şehir olmanın yanında yeşil alanlarıyla da güzel bir şehir yaratmak istediklerini bildiren Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Hedefimiz her alanda olduğu gibi peyzaj çalışmalarında da şehrimizi marka bir şehir haline getirmektir. Vatandaşlarımızı daha güzel ve daha fazla yeşil alanlarla buluşturmak için Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün tüm mahallerimiz de yürüttüğü çalışmalar şehrimizin estetiğine farklı bir hava getiriyor. Giresun için yaptığımız çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek. Biz şehrimizi çok seviyoruz." dedi.

TEMİZ VE FERAH BİR ŞEHİR İÇİN…

3 KALEM TIBBİ CİHAZ ALIMI

“SAĞLIKTA ŞİDDETE KARŞI MÜCADELE İMKANSIZ”

DERELİ'DE İNŞA İHYA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

PEDALLAR AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI İÇİN DÖNDÜ

HABER GÜNDEMİ

TEMİZ VE FERAH BİR ŞEHİR İÇİN…

“ZİYARETLERDEN BÜYÜK KEYİF ALIYORUZ”

KEŞAP'TA TEDBİR ELDEN BIRAKILMIYOR

FATİH LİSESİ'NDEN ERASMUS+ BAŞARISI

“BAŞARILI OLMAK İÇİN SAVAŞIYORUZ”

MENAJER BAYRAM DOSYASI AÇILDI!

BU HİÇ YAKIŞMADI

GİRESUN BELEDİYESİ ŞEHRİN HER BÖLGESİNDE

KARADENİZ'DE PALAMUT BOLLUĞU YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ

KELEŞ, İLERİYİ İŞARET ETTİ