YEREL

YEREL Haberleri

GİRESUN’DA COVİD-19 VAKASI KALMADI!

02.06.2020 17:23

Giresun’da koronavirüs salgını nedeniyle hastanelerde tedavi altında tutulan hasta kalmadı. Giresun’da yeni vaka ve hasta sayısı sıfırlandı. Covid-19 salgının başından bugüne kadar 9 binin üzerinde kişiye test uygulanırken, 573 kişide covid-19 tespit edildi. Bu kişilerden 22’si hayatını kaybederek, 522’si tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Giresun’un covid-19 tablosunu AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk açıkladı. Milletvekili Öztürk, Giresun’da koronavirüs salgını nedeniyle pandemi hastanelerinde tedavi gören hasta kalmadığını kaydetti. Son bir haftadır Giresun’da yeni covid-19 vakasına rastlanılmadığını belirten Özürk, bugüne kadar 9 binin üzerinde vatandaşa covid-19 şüphesiyle test yapıldığını, bu kişilerden 573’ünde koronavirüs tespit dildiğini, 22 vatandaşın hayatını kaybettiğini, 522 vatandaşın ise covid-19’u yenerek sağlığına kavuştuğunu ifade etti.

Öztürk, Giresun’da her gün 300 civarında kişiye covid-19 testi yapılmaya devam edildiğini vurgulayarak, salgının geçmediğini ve tedbirlerin elden bırakılmasını istedi. Öztürk, “maske ve eldivenlerimizi takarak, sosyal mesafe kurallarına uyalım” dedi.

BAKAN SOYLU İLE GÖRÜŞTÜLER

FİSKOBİRLİK'TEN REKTÖR CAN'A YANIT!

JANDARMA-POLİS DAYANIŞMASI

GİRESUN'DA TOPLU AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI YASAKLANDI

ŞİDDETLİ YAĞMUR GÖRELE, ÇANAKÇI VE DOĞANKENT'İ VURDU

HABER GÜNDEMİ

BAKAN SOYLU İLE GÖRÜŞTÜLER

FİSKOBİRLİK'TEN REKTÖR CAN'A YANIT!

JANDARMA-POLİS DAYANIŞMASI

GİRESUN TEKNOPARK İNŞAAT ALANI PROJE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

ALTYAPI SORUNLARI TEK TEK ÇÖZÜLÜYOR

HAYVANCILIK VE BİTKİSEL ÜRETİMDE İŞBİRLİĞİ

GÖZLER TMO'NUN ALIM FİYATI VE KRİTERLERİNDE!

BİRİ BU TAKIMIN BORCUNU AÇIKLASIN

VALİ ÜNLÜ, ESNAF TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI

HAYVAN DOSTU BELEDİYE