YEREL

YEREL Haberleri

GENヌLER ゙ENLンKOミLU誰U BAミRIN BASTI

14.03.2019 18:22

Cumhur ンttifak Ak Parti Giresun Belediye Bakan Aday Aytekin ゙enlikolu, seçim çalmalar kapsamnda Giresunlu gençlerle bulutu. Teyyaredüzü Mahallesi’nde gerçekleen büyük buluma, tam anlamyla gövde gösterisine dönütü. ‘Bakan’ tezahüratlar, mealeler ve youn sevgi gösterileri arasnda karlanan ゙enlikolu, kendisini büyük bir cokuyla barna basan gençlerle tek tek kucaklat.

 

Gençlerin ilimizin ve ülkemizin geleceinin teminat olduuna dikkat çeken Belediye Bakan aday Aytekin ゙enlikolu, “Gençler bize, biz gençlere emanetiz. Gençlerimizin düzenledii bu organizasyona davet üzere itirak ettik. Coku ve enerjileri bizleri bir kez daha motive etti. ンnallah 31 Mart seçimlerinin ardndan 7’den 70’e herkesin yüzünün güldüü, huzurlu, eit ve adil bir yerel hizmetin hüküm sürecei bir ehir ina edeceiz. Emei geçen ve bizlerle buluan kardelerimize yürekten teekkür ediyorum” dedi.

31 Mart'ta Giresun’un gelecei için yeni bir zafer daha elde edeceklerine inançlarnn tam olduunu ifade eden ゙enlikolu, “Bizim yolculuumuz makam, mevki için deil, milletimize, memleketimize hizmet için çklan bir yolculuktur. ンnallah 31 Mart ülkemizin, ehirlerimizin hizmetleriyle büyümeye devam edecei yeni bir tarih olacaktr. Rabbim bizlere 31 Mart' bayram eylesin” diye konutu. Giresun merkezdeki Cumhur ンttifak birlikteliine ilikin önemli mesajlar veren ゙enlikolu, “゙ehrimizin geleceini göz önünde bulundurarak MHP’li arkadalarmzla birlikte Cumhur ンttifak yaptk ve yolumuza Cumhur ンttifak aday olarak devam ediyoruz. Kutlu yürüyüümüz muvaffak olsun. Farkl görüte olan arkadalarmz olabilir, farkl siyasi partiler olabilir ama bütün bunlar dikkate aldmz zaman öncelik ehrimizin hizmet almasdr. Gençlerimizin ehrimize yaplacak yatrmlarda söz sahibi olmasdr. Asl olan budur. Giresunlu kimliini ön plana çkararak, mevzu Giresun ise gerisi teferruattr asl olan. ンnallah bu ehir için hep birlikte gerekeni yapacaz. Birlik ve beraberliimizi muhafaza edeceiz. Rabbim kutlu yolculuumuzu muzaffer klsn” ifadelerini kulland.

GヨRELE ンLヌESン GワLTEPE KヨYワ DEミンRMENYANI MAH-GワNEY MAH BAミLANTI YOLU GンRESUN ンL ヨZEL ンDARESi

2019 - 2020 FORD MARKA AMBULANS BAKIM VE ONARIM HンZMET ALIMI ンL SAミLIK MワDワRLワミワ

敵ンRESUN FINDIミININ RAKンBン YOK

T.C.GンRESUNンCRA DAンRESン2018/17540 ESAS TA゙INMAZIN AヌIK ARTIRMA ンLANI

KARADENンZ'DE PKK'YA BワYワK DARBE VURULDU

HABER GワNDEMン

敵ンRESUN FINDIミININ RAKンBン YOK

KARADENンZ'DE PKK'YA BワYワK DARBE VURULDU

GンRESUN'A GワZEL HンZMETLER DンLEDン

HER ゙EYン BンR BンR ANLATTI

GンRESUN'DA FESTンVAL ZAMANI!

STK'LARDAN TEPKン!

泥EVLET VE MンLLET ARASINDAKン KAYNA゙MA TEMンN EDンLンYOR

徹SMAN AミA'NIN HEDEF ALINMASINA MワSAADE ETMEYECEミンZ

MECLンSTEN ゙ENLンKOミLU'NA TAM YETKン

GンRESUN'DA RAMAZAN AK゙AMLARI BンR BA゙KA GワZEL!