YEREL

YEREL Haberleri

GENヌLER ゙ENLンKOミLU誰U BAミRIN BASTI

14.03.2019 18:22

Cumhur ンttifak Ak Parti Giresun Belediye Bakan Aday Aytekin ゙enlikolu, seçim çalmalar kapsamnda Giresunlu gençlerle bulutu. Teyyaredüzü Mahallesi’nde gerçekleen büyük buluma, tam anlamyla gövde gösterisine dönütü. ‘Bakan’ tezahüratlar, mealeler ve youn sevgi gösterileri arasnda karlanan ゙enlikolu, kendisini büyük bir cokuyla barna basan gençlerle tek tek kucaklat.

 

Gençlerin ilimizin ve ülkemizin geleceinin teminat olduuna dikkat çeken Belediye Bakan aday Aytekin ゙enlikolu, “Gençler bize, biz gençlere emanetiz. Gençlerimizin düzenledii bu organizasyona davet üzere itirak ettik. Coku ve enerjileri bizleri bir kez daha motive etti. ンnallah 31 Mart seçimlerinin ardndan 7’den 70’e herkesin yüzünün güldüü, huzurlu, eit ve adil bir yerel hizmetin hüküm sürecei bir ehir ina edeceiz. Emei geçen ve bizlerle buluan kardelerimize yürekten teekkür ediyorum” dedi.

31 Mart'ta Giresun’un gelecei için yeni bir zafer daha elde edeceklerine inançlarnn tam olduunu ifade eden ゙enlikolu, “Bizim yolculuumuz makam, mevki için deil, milletimize, memleketimize hizmet için çklan bir yolculuktur. ンnallah 31 Mart ülkemizin, ehirlerimizin hizmetleriyle büyümeye devam edecei yeni bir tarih olacaktr. Rabbim bizlere 31 Mart' bayram eylesin” diye konutu. Giresun merkezdeki Cumhur ンttifak birlikteliine ilikin önemli mesajlar veren ゙enlikolu, “゙ehrimizin geleceini göz önünde bulundurarak MHP’li arkadalarmzla birlikte Cumhur ンttifak yaptk ve yolumuza Cumhur ンttifak aday olarak devam ediyoruz. Kutlu yürüyüümüz muvaffak olsun. Farkl görüte olan arkadalarmz olabilir, farkl siyasi partiler olabilir ama bütün bunlar dikkate aldmz zaman öncelik ehrimizin hizmet almasdr. Gençlerimizin ehrimize yaplacak yatrmlarda söz sahibi olmasdr. Asl olan budur. Giresunlu kimliini ön plana çkararak, mevzu Giresun ise gerisi teferruattr asl olan. ンnallah bu ehir için hep birlikte gerekeni yapacaz. Birlik ve beraberliimizi muhafaza edeceiz. Rabbim kutlu yolculuumuzu muzaffer klsn” ifadelerini kulland.

滴EYKEL VE SAATTEN BA゙KA BンR HンZMET YOK

Fiilen hizmette ald

Giresun "mahrem imam" Trabzon'da yakaland

''Ekonomi bymeye devam ediyor''

Meteorolojiden zirai don uyars!

HABER GワNDEMン

滴EYKEL VE SAATTEN BA゙KA BンR HンZMET YOK

適AYNAKLARIN VERンMLン KULLANILDIミI BンR BELEDンYE YヨNETンMン ンSTンYORUZ

SENンN BATIRDIミIN BELEDンYENンN BORヌLARINI ヨDEMEYE GELンYORUZ

鄭 PARTン'Lン, B PARTン'Lン DンYE BンR AYRIMIMIZ YOK

RUHU ゙AD OLSUN

Giresun ワniversitesi 13 yanda!

鄭LIN TERンYLE ヌALI゙ANIN GARANTンSン BENンM

゙ENLンKOミLU ワNンVERSンTE GENヌLンミンYLE

GENヌLER ゙ENLンKOミLU'NU BAミRIN BASTI

KUMYALILILARDAN 腺A゙KAN ゙ENLンKOミLU' TEZAHワRATI