YEREL

YEREL Haberleri

ERZURUM, “ŞENLİKOĞLU” DEDİ

12.03.2019 19:16

 

 

Giresun, önceki akşam siyaset tarihinde önemli bir güne daha şahitlik etti. Giresun siyasetinde sevilen ve Giresunluların desteğiyle MHP’den 25. Dönem Milletvekili seçilen Orhan Erzurum, 31 Mart yerel seçimleri öncesi saffını belirledi. Erzurum, saffını hizmet ve gönül belediyeciliğinden yana kullandı. Milletvekili Erzurum, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu’nu desteklediğini açıkladı.

 

Orhan Erzurum, Ada Restoranda Belediye Başkan adayı Şenlikoğlu’nun katılımıyla bir yemek düzenledi. Yemek öncesi Şenlikoğlu ve Erzurum meşalelerle karşılandı.

“Tek El, Tek Yürek” sloganıyla düzenlenen yemekte konuşan Erzurum, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Bugüne kadar her zaman Giresun’a hizmeti ön planda tuttuğunu ve bu uğurda çalıştığını ifade eden Erzurum, Aytekin Şenlikoğlu ile Giresun’un belediyecilik anlamında hizmete kavuşacağını, bunun için sonuna kadar destekçisi olduğunu kaydetti.

“GİRESUN MUTLU, GİRESUN UMUTLU”

Erzurum’un desteğiyle Giresun’un daha mutlu daha umutlu olduğunu söyleyen Belediye Başkan adayı Şenlikoğlu ise, hizmet için Giresun’un “Tek El, Tek Yürek” olduğunun altını çizdi. Birlikteliklerinin daim olmasını dileyen Şenlikoğlu, “Gençlerimizle, büyüklerimizle Giresun’u konuştuk. Giresunlumuzun dertlerine derman olmak için geliyoruz. Gençlerimize ağabey olmak için geliyoruz. Bizlere göstermiş oldukları destek için Orhan Erzurum’a ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

GÖRELE İLÇESİ GÜLTEPE KÖYÜ DEĞİRMENYANI MAH-GÜNEY MAH BAĞLANTI YOLU GİRESUN İL ÖZEL İDARESi

2019 - 2020 FORD MARKA AMBULANS BAKIM VE ONARIM HİZMET ALIMI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

“GİRESUN FINDIĞININ RAKİBİ YOK”

T.C. GİRESUN İCRA DAİRESİ 2018/17540 ESAS TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

KARADENİZ'DE PKK'YA BÜYÜK DARBE VURULDU

HABER GÜNDEMİ

“GİRESUN FINDIĞININ RAKİBİ YOK”

KARADENİZ'DE PKK'YA BÜYÜK DARBE VURULDU

GİRESUN'A GÜZEL HİZMETLER DİLEDİ…

HER ŞEYİ BİR BİR ANLATTI

GİRESUN'DA FESTİVAL ZAMANI!

STK'LARDAN TEPKİ!

“DEVLET VE MİLLET ARASINDAKİ KAYNAŞMA TEMİN EDİLİYOR”

“OSMAN AĞA'NIN HEDEF ALINMASINA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ”

MECLİSTEN ŞENLİKOĞLU'NA TAM YETKİ

GİRESUN'DA RAMAZAN AKŞAMLARI BİR BAŞKA GÜZEL!