YEREL

YEREL Haberleri

ERZURUM, “ŞENLİKOĞLU” DEDİ

12.03.2019 19:16

 

 

Giresun, önceki akşam siyaset tarihinde önemli bir güne daha şahitlik etti. Giresun siyasetinde sevilen ve Giresunluların desteğiyle MHP’den 25. Dönem Milletvekili seçilen Orhan Erzurum, 31 Mart yerel seçimleri öncesi saffını belirledi. Erzurum, saffını hizmet ve gönül belediyeciliğinden yana kullandı. Milletvekili Erzurum, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu’nu desteklediğini açıkladı.

 

Orhan Erzurum, Ada Restoranda Belediye Başkan adayı Şenlikoğlu’nun katılımıyla bir yemek düzenledi. Yemek öncesi Şenlikoğlu ve Erzurum meşalelerle karşılandı.

“Tek El, Tek Yürek” sloganıyla düzenlenen yemekte konuşan Erzurum, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Bugüne kadar her zaman Giresun’a hizmeti ön planda tuttuğunu ve bu uğurda çalıştığını ifade eden Erzurum, Aytekin Şenlikoğlu ile Giresun’un belediyecilik anlamında hizmete kavuşacağını, bunun için sonuna kadar destekçisi olduğunu kaydetti.

“GİRESUN MUTLU, GİRESUN UMUTLU”

Erzurum’un desteğiyle Giresun’un daha mutlu daha umutlu olduğunu söyleyen Belediye Başkan adayı Şenlikoğlu ise, hizmet için Giresun’un “Tek El, Tek Yürek” olduğunun altını çizdi. Birlikteliklerinin daim olmasını dileyen Şenlikoğlu, “Gençlerimizle, büyüklerimizle Giresun’u konuştuk. Giresunlumuzun dertlerine derman olmak için geliyoruz. Gençlerimize ağabey olmak için geliyoruz. Bizlere göstermiş oldukları destek için Orhan Erzurum’a ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

“HEYKEL VE SAATTEN BAŞKA BİR HİZMET YOK”

Fiilen hizmette açıldı…

Giresun "mahrem imamı" Trabzon'da yakalandı

''Ekonomi büyümeye devam ediyor''

Meteorolojiden zirai don uyarısı!

HABER GÜNDEMİ

“HEYKEL VE SAATTEN BAŞKA BİR HİZMET YOK”

“KAYNAKLARIN VERİMLİ KULLANILDIĞI BİR BELEDİYE YÖNETİMİ İSTİYORUZ”

SENİN BATIRDIĞIN BELEDİYENİN BORÇLARINI ÖDEMEYE GELİYORUZ

“A PARTİ'Lİ, B PARTİ'Lİ DİYE BİR AYRIMIMIZ YOK”

RUHU ŞAD OLSUN…

Giresun Üniversitesi 13 yaşında!

“ALIN TERİYLE ÇALIŞANIN GARANTİSİ BENİM”

ŞENLİKOĞLU ÜNİVERSİTE GENÇLİĞİYLE…

GENÇLER ŞENLİKOĞLU'NU BAĞRIN BASTI

KUMYALILILARDAN ‘BAŞKAN ŞENLİKOĞLU' TEZAHÜRATI…