YEREL

YEREL Haberleri

EĞİTİM-ÖĞRETİM MARATONU BAŞLADI!

09.09.2019 18:41

Giresun’da okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise olmak üzere toplam 376 okulda, 5 bin 762 öğretmen ve 68 bin 199 öğrenci için 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk ders zili dün çaldı.

Yeni eğitim-öğretim yılının startı Merkez 19 Eylül İlkokulu’nda Vali Harun Sarıfakıoğulları, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, AK Parti Milletvekili Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk’ün de katılımıyla düzenlenen törenle verildi. Vali Sarıfakıoğulları ve beraberindekiler sınıfları gezerek öğrencilere ders kitaplarını dağıtarak, başarılı bir eğitim-öğretim yılı diledi. Vali Harun Sarıfakıoğulları, İlköğretim Haftası kutlamaları çerçevesinde Gazipaşa İlkokulu öğrencilerini kabul etti. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tuncer Turan, Okul Müdürü Ömer Köse ile birlikte Vali Sarıfakıoğulları’nı ziyaret eden Gazipaşa İlkokulu 4.sınıf öğrencileri Abdullah Enes Altıntaş ve Lale Buğlem Altınel,  Vali Sarıfakıoğulları'na çiçek takdim ettiler.

 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında ders başı yapan tüm öğretmen ve öğrencilere başarılar dileyen Vali Sarıfakıoğulları, öğrencilerle bir süre sohbet ederek çeşitli hediyeler verdi.

Öğrencilere bol kitap okumaları tavsiyesinde bulunan Vali Sarıfakıoğulları, başta ailelerine olmak üzere vatana millete hayırlı evlatlar olmalarını diledi.

 

KEİPA GİRESUN'DA TOPLANDI

YAZIKLAR OLSUN ERKAN SÖZERİ

GİRESUN HER SALI AKŞAMI OKUYOR

BUGÜN GİRESUN'UN ŞEREF GÜNÜ!

BETON ZEMİNE DÜŞTÜ!

HABER GÜNDEMİ

KEİPA GİRESUN'DA TOPLANDI

YAZIKLAR OLSUN ERKAN SÖZERİ

GİRESUN HER SALI AKŞAMI OKUYOR

BUGÜN GİRESUN'UN ŞEREF GÜNÜ!

Sacit Ali Eren yine Menajer Bayram'la iddiası!

BAŞKAN TRAFİK SORUNUNU ÇÖZMEKTE KARARLI!

SON YILLARIN EN KÖTÜSÜ

“FISTIK" VE YAVRULARI OKULUN MASKOTU OLDU

KÖYLERİN ELEKTRİK SORUNLARI İSTİŞARE EDİLDİ

KIRGIZİSTAN BÜYÜKELÇİSİ GİRESUN'DA