YEREL

YEREL Haberleri

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU ANKARA’DA!

17.04.2019 10:13

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun’a hizmet için Ankara mesaisine başladı. Başkan Şenlikoğlu, başta mali kaynak olmak üzere bakanlıkları ziyaret ederek, Giresun’a en hızlı hizmeti nasıl kazandırırızın planlamasını yapacaklarını ifade etti.

 

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere dün başkent Ankara’ya gitti.  Başkan Şenlikoğlu, yapılması gereken acil konularla alakalı bürokratik işler ve ilgili Bakanlıklarda önemli görüşmelerde bulunacak. Şenlikoğlu Ankara’daki temaslarının ardından bu akşam şehre geri dönmesi bekleniyor. Bu süre zarfı içinde Belediye Başkanlığı’na 1. Başkan Vekili Hasan Yılmaz vekalet ediyor.

İMAR MÜDÜRÜ GÖREVİNDEN ALINDI

Başkan Şenlikoğlu diğer taraftan 5 yıl boyunca uyum içinde çalışacağı bürokrat kadrosunu oluşturma başladı. Şenlikoğlu, Sedat Karabıçak’tan boşalan Belediye Başkan Yardımcılığı görevine Şerafettin Vurgun’u getirdi. Aynı zamanda Fen İşleri Müdürlüğü görevini de sürdüren Sedat Karabıçak ise Su ve Kanal İşleri Müdürlüğüne atanırken, Fen İşleri Müdürlüğüne Ergün Altıyaprak getirildi. İmar Müdürü Mehmet Karaahmet ise görevinden alındı.

 

GENEL KURUL ZAMANI

GİRESUN'DA SAĞANAK YAĞIŞ ETKİLİ OLDU!

SUDA İNDİRİM ONAYLANDI!

40 YAŞINDA BÖLÜMÜNÜ BİRİNCİLİKLE BİTİRDİ!

BİR YILIN EMEĞİ BEĞENİYE SUNULDU…

HABER GÜNDEMİ

GİRESUN'DA SAĞANAK YAĞIŞ ETKİLİ OLDU!

GENEL KURUL ZAMANI

“GİRESUNLULARA GÜVENİYORUZ”

“ÖZGÜRLÜK VE ADALET HASRETİYLE HAKK'A YÜRÜMÜŞTÜR”

“KARADENİZ TOPAL OSMAN'IN DİYARIDIR”

BİRLİK BERABERLİK ÇAĞRISI

FEN İŞLERİ'NDEN YOĞUN MESAİ

GİRESUN TİCARET BORSASI NDAN İSTİŞARE

HEDEF DÖNÜM BAŞINA 250 KG FINDIK!

SU FİYATLARI DÜŞÜYOR!