YEREL

YEREL Haberleri

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU ANKARA’DA!

17.04.2019 10:13

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun’a hizmet için Ankara mesaisine başladı. Başkan Şenlikoğlu, başta mali kaynak olmak üzere bakanlıkları ziyaret ederek, Giresun’a en hızlı hizmeti nasıl kazandırırızın planlamasını yapacaklarını ifade etti.

 

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere dün başkent Ankara’ya gitti.  Başkan Şenlikoğlu, yapılması gereken acil konularla alakalı bürokratik işler ve ilgili Bakanlıklarda önemli görüşmelerde bulunacak. Şenlikoğlu Ankara’daki temaslarının ardından bu akşam şehre geri dönmesi bekleniyor. Bu süre zarfı içinde Belediye Başkanlığı’na 1. Başkan Vekili Hasan Yılmaz vekalet ediyor.

İMAR MÜDÜRÜ GÖREVİNDEN ALINDI

Başkan Şenlikoğlu diğer taraftan 5 yıl boyunca uyum içinde çalışacağı bürokrat kadrosunu oluşturma başladı. Şenlikoğlu, Sedat Karabıçak’tan boşalan Belediye Başkan Yardımcılığı görevine Şerafettin Vurgun’u getirdi. Aynı zamanda Fen İşleri Müdürlüğü görevini de sürdüren Sedat Karabıçak ise Su ve Kanal İşleri Müdürlüğüne atanırken, Fen İşleri Müdürlüğüne Ergün Altıyaprak getirildi. İmar Müdürü Mehmet Karaahmet ise görevinden alındı.

 

KEİPA GİRESUN'DA TOPLANDI

YAZIKLAR OLSUN ERKAN SÖZERİ

GİRESUN HER SALI AKŞAMI OKUYOR

BUGÜN GİRESUN'UN ŞEREF GÜNÜ!

BETON ZEMİNE DÜŞTÜ!

HABER GÜNDEMİ

KEİPA GİRESUN'DA TOPLANDI

YAZIKLAR OLSUN ERKAN SÖZERİ

GİRESUN HER SALI AKŞAMI OKUYOR

BUGÜN GİRESUN'UN ŞEREF GÜNÜ!

Sacit Ali Eren yine Menajer Bayram'la iddiası!

BAŞKAN TRAFİK SORUNUNU ÇÖZMEKTE KARARLI!

SON YILLARIN EN KÖTÜSÜ

“FISTIK" VE YAVRULARI OKULUN MASKOTU OLDU

KÖYLERİN ELEKTRİK SORUNLARI İSTİŞARE EDİLDİ

KIRGIZİSTAN BÜYÜKELÇİSİ GİRESUN'DA