YEREL

YEREL Haberleri

ALTIN POST AYAKLANMASI

16.02.2020 17:55

Sosyal Paylaşım Sitesi Facebook’ta Öncü Gazetesi’nin sayfası yorum yağmuruna tutuldu

Turizm harekatı kapsamında Giresun’un adının daha fazla duyulması noktasında önemli bir sembol haline gelen Altın Post Teknesi’ne Sosyal Paylaşım Sitesi Facebook’tan büyük destek geldi. Giresun Gümrük Müdürlüğü bürokrasisinin engeline takılan Altın Post Teknesi’nin yeni sezon öncesi kontak kapatacak olması Giresun’un gündemine bomba gibi düştü. Gerek telefon, gerek mail gerekse de Sosyal Paylaşım Sitesi Facebook üzerinden Öncü Gazetesi’ne yorum yağdıran Giresunlular, Giresun Adası’nın Ordu’da ya da Trabzon’da olması halinde daha fazla değerleneceğini ancak Giresun’da Karadeniz’in tek adası konumunda olan Giresun Adası’na gerekli ilginin gösterilmesini ifade ettiler. Giresun Öncü Gazetesi’nin Facebook sayfasına yapılan yorumlardan birkaçını ise sizler için derledik ve noktasına virgülüne dokunmadan kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. Yalçın Usthyn: “Ordu’nun tekneleri gelir bizim adada turist gezdirir bizde uzaktan seyrederiz. Üç beş yıl sonra da siz Giresunlular adaya sahip çıkamıyorsunuz, bakımını yapamıyorsunuz der Ordu’ya verirler bizim başımızdakilerde utanmazlar yakında adı ORDU ADASI olursa şaşırmayalım.”

Mustafa Kavuk: “Valilik yardımcı olsun. Giresun’un tanıtımına katkısı var.”

Erol Cenikli: “Yakında bu adayı ya Ordu’ya ya da Trabzon’a çekerler yazıklar olsun. Ordu’da ada yok 2 tekne turizme başladı siz oturup da izleyin yazık.”

Candemir Güngör: “Giresun’un kalkınmasını isteyen yok. Neden Giresunlu yatırımcı yatırım yapmadığının sebebi.” Gökhan Akkuş: “Kaybeden Giresun olur yıllarca bir insanlar adaya karşıdan izlediler her sene 20000 kişi bu adayı ziyaret ediyor yerli yabancı turist fındık alışverişi yapıyorlar Giresun’daki otellerde kalıyorlar acil çözüm bulunması gerekiyor.” Nida Büyükaydın: “Vah Giresun’um vah bu şehir bu kadar mı sahipsiz.”

GİRESUNSPOR İÇİN HAYIRLISI OLSUN

KAÇMAZ VE TÜTÜNCÜ'DEN DESTEK!

HER ŞEY DAHA YEŞİL VE GÜZEL BİR GİRESUN İÇİN

ORHANİYE KÖYÜ'NDE KARANTİNA!

KÖPRÜ VE MENFEZ TIKANMALARINA GEÇİRGEN BENTLİ ÇÖZÜM

HABER GÜNDEMİ

GİRESUNSPOR İÇİN HAYIRLISI OLSUN

BEREKETLİ OLSUN…

SURİYE UYRUKLU ÇOCUK BOĞULDU!

HER ŞEY DAHA YEŞİL VE GÜZEL BİR GİRESUN İÇİN

“FINDIK HASADI İLE İLGİLİ TÜM ÖNLEMLER ALINDI”

BÜYÜK BÜTÜNLÜK

MUHTARLARDAN ŞENLİKOĞLU'NA TEŞEKKÜR

COVİD-19'A KARŞI SIKI DENETİM!

ÜRETİCİLERE 200 GİRESUN EKOTİPİ ANA ARI DAĞITILDI

FINDIK ÜRETİCİSİ MUTLU, MESUT…