YEREL

YEREL Haberleri

AK PARTİ’DEN ZAFER YEMEĞİ!

15.04.2019 09:59

AK Parti Giresun Merkez Belediyesi’nin kazanılmasını zafer yemeğiyle taçlandırdı. AK Parti Giresun milletvekilleri, belediye başkanları, il genel meclisi, belediye meclisi üyeleri, il ve ilçe başkanları ile partililer yemekte bir araya geldi. Botanik Park’ta gerçekleşen yemekte seçim çalışmalarında özveriyle çalışan partililer plaket ve teşekkür belgesiyle ödüllendirdi.

Yemekte partililere seslenen AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, 10 yıl aranın ardından yeniden Giresun Belediyesini ak kadrolarla buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, Giresun Belediyesinin kazanılmasında büyük emeği olan tüm partililere teşekkür etti.

Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk de başta Giresun halkı olmak üzere tüm partililere desteklerinden dolayı teşekkür ederek, seçim kazılmasında gençlik kollarından kadın kollarına tüm partililerin emeğinin büyük olduğunu belirttiler.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise, “Hamdolsun hep birlikte 31 Mart yerel seçimlerinden başarıyla ayrıldık. Emeği geçen herkese tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdi artık hizmet zamanı. İnşallah tam bir uyum içerisinde hareket ederek, tüm hemşehrilerimizi kucaklayacağız ve Giresun’umuzu daha güzel yarınlara hazırlayacağız” dedi.

Yetki çocuklarda…

TEŞEKKÜRLER BAŞKAN AMCA

ACİL SORUNLARA TALİMAT

GİRESUN CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ-E TİPİ ADALET BAKANLIĞI KÖMÜR SATIN ALINACAKTIR

Şenlikoğlu'ndan şehide saygı

HABER GÜNDEMİ

TEŞEKKÜRLER BAŞKAN AMCA

ACİL SORUNLARA TALİMAT

ESPİYE ŞEHİDİNİ UĞURLADI…

YENİ DÖNEMİN HİZMET STARTI VERİLDİ

GİRESUN POLİSİ GÖZ AÇTIRMIYOR!

MHP'Lİ BAŞKANLAR DEVLET'İN HUZURUNDA

“Giresun'a hep birlikte hizmet edeceğiz”

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU ANKARA'DA!

ŞAHİN; “DURMAK YOK YOLA DEVAM”

AK PARTİ'DEN ZAFER YEMEĞİ!