SPOR

SPOR Haberleri

“UZLAŞI, BİRLİK VE BERABERLİK”

28.07.2020 20:26

Giresunspor’un başkan adayı Hakan Karaahmet, Olağanüstü Genel Kurul’da seçilmesi halinde üç kurula çok dikkat edeceğini ifade etti

TFF 1. Lig ekibi Giresunspor’da Olağanüstü Genel Kurul’a artık sayılı günler kaldı. Resmi olarak ilk adaylığını açıklayan İşadamı Hakan Karaahmet, Olağanüstü Genel Kurul’da göreve gelmesi halinde uzlaşı, birlik ve beraberliğe çok dikkat edeceğini söyledi.

BİZ BU İŞE GÖNÜL KOYDUK

Karaahmet, yeşil beyazlı kulübün sorunlarını çok iyi bildiklerini belirterek, “Ekip arkadaşlarımızla birlikte Giresunspor’umuzun marka değerini yükseltmek için yola çıktık.  Bunu yaparken mali yapıya öncelikle çok dikkat edeceğiz. Sportif başarının da peşinden gelmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ben değil, biz kavramıyla bu işe gönül koyduk. Giresunspor bizim için, şehrimiz için olmazsa olmazımız.” dedi.

TAKDİR ÜYELERİMİZİN

Yönetim Kurulu listesini büyük oranda da oluşturduğunu ifade eden Karaahmet, “Zamanı gelince bu isimleri de açıklayacağız. Tek yumruk olarak Giresunspor’umuzun başarısı için çaba göstereceğiz. Bazı planlamaları yaptık elbette. Bu planlamalar neticesinde sorunları çözeceğiz ve Giresunspor’a rahat nefes aldıracağız. Bazı görüşmeler yapıyoruz. Bu görüşmeleri de kamuoyuyla hemen paylaşıyoruz. Şuan her şey yolunda. Takdir Giresunspor delegelerinin olacak.” diye konuştu.

GİRESUNSPOR İÇİN HAYIRLISI OLSUN

KAÇMAZ VE TÜTÜNCÜ'DEN DESTEK!

HER ŞEY DAHA YEŞİL VE GÜZEL BİR GİRESUN İÇİN

ORHANİYE KÖYÜ'NDE KARANTİNA!

KÖPRÜ VE MENFEZ TIKANMALARINA GEÇİRGEN BENTLİ ÇÖZÜM

HABER GÜNDEMİ

GİRESUNSPOR İÇİN HAYIRLISI OLSUN

BEREKETLİ OLSUN…

SURİYE UYRUKLU ÇOCUK BOĞULDU!

HER ŞEY DAHA YEŞİL VE GÜZEL BİR GİRESUN İÇİN

“FINDIK HASADI İLE İLGİLİ TÜM ÖNLEMLER ALINDI”

BÜYÜK BÜTÜNLÜK

MUHTARLARDAN ŞENLİKOĞLU'NA TEŞEKKÜR

COVİD-19'A KARŞI SIKI DENETİM!

ÜRETİCİLERE 200 GİRESUN EKOTİPİ ANA ARI DAĞITILDI

FINDIK ÜRETİCİSİ MUTLU, MESUT…