SPOR

SPOR Haberleri

TEK ÇIKAR YOL GALİBİYET

21.01.2020 18:26

Yeşil Beyazlılar’ın Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, play-off için mutlak suretle Cesar Grup Ümraniyespor maçını kazanmaları gerektiğini ifade etti

TFF 1. Lig’de gözünü play-off’a diken Giresunspor’da Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, Cumartesi günü oynayacakları Cesar Grup Ümraniyespor maçının hazırlıklarını sürdürdüklerini kaydetti.

BİZİM HEDEFİMİZ BELLİ

Takımda kolej havasının hâkim olduğunu ifade eden Karademir, “Son 10 maçta 1 mağlubiyet almış takımdan bahsediyoruz. Giresunspor ligdeki ağırlığını ortaya koymuştur. İyi bir teknik heyetimiz ve futbolcu grubumuz var. Bizim hedefimiz belli. Bu armayı bu bayrağı en yukarılara çıkarmak. Kimsenin şüphesi olmasın. Bu takımın başarılı olması için çalışacağız. İnşallah bunda da başarılı olacağız.” dedi.

CİDDİ ÖDEMELERİMİZ OLACAK

Şehrin ileri gelenleri de bir çağrıda bulunan Karademir, “Bu takım bir avuç insanın destekleriyle bir yere kadar ilerler. Herkesin bu takıma destek vermesi ve sahip çıkması gerekiyor. Ciddi ödemelerimiz olacak. İnanın gece gündüz başkanımız başta olmak üzere herkes çeşitli kaynak aktarmak için çabalıyor. Biz de şehrin ileri gelenlerinden bir omuz bekliyoruz ki yükümüz biraz olsun hafiflesin.” diye konuştu.

GİRESUNLULARA SESLENDİ

Karademir, taraftarlara da seslenerek, “Giresunspor taraftarı artık tribünleri doldurması lazım. Futbolculara enerji verecek kişi taraftardır. Taraftarlarımız olmazsa olmaz. Herkesi Cumartesi günü Giresun Atatürk Stadı’na bekliyoruz.” İfadelerini kullandı.

 

GİRESUN TELAFİ EDER

ŞENLİKOĞLU SAHADAN ÇIKMIYOR

GÖKSU TRAVERTENLERİ PROJESİ'Nİ YERİNDE İNCELEDİ

ELEKTRİK KESİNTİLERİNE TEPKİ

YEŞİLGİRESUN 2/İ SINIFINDAN ZİYARET

HABER GÜNDEMİ

GİRESUN TELAFİ EDER

ŞENLİKOĞLU SAHADAN ÇIKMIYOR

GÖKSU TRAVERTENLERİ PROJESİ'Nİ YERİNDE İNCELEDİ

ELEKTRİK KESİNTİLERİNE TEPKİ

NAMAĞLUP BÖLGE ŞAMPİYONU DOĞA KOLEJİ

GİSİAD'DAN ADA'YA TELEFERİK VE YAT LİMANI PROJESİ ÖNERİSİ

ELAZIĞLI ÖĞRENCİLER UNUTULMADI!

YENİ HASTANEYE ACİL GİRİŞİ YOLU

“HEDEFİMİZ İLK 6”

“YAPILAN ZAM ANALARININ AK SÜTÜ GİBİ HELAL OLSUN”