SPOR

SPOR Haberleri

SヨZERン誰ンN AKLI SAVUNMADA

10.09.2019 17:54

Giresunspor teknik direktörü Erkan Sözeri, savunma bölgesinde yaanan zafiyetlere çözüm aryor. Ligde oynad son 3 maçta kalesinde 8 gol gören yeil beyazllar eksiklerin giderilmesi için teknik çalmalarn sürdürüyor.

TFF 1. Lig’de oynad 3 maçta 1 beraberlik ve 2 malubiyet alarak att 3 gole karlk kalesinde de 8 gol gören Giresunspor’da, takm savunmasnda yaanan skntlara çare aryor. Geride kalan süreçte savunmada sürekli deiiklikler yapan Sözeri, bu mevkide oluan skntlarn giderilmesi için eksiklerle ilgili çalmalarn sürdürüyor.

SAVUNMA VE ORTA SAHA KURGUSU ÜZERンNDE DURULACAK

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, yaklaan ンstanbulspor maç öncesi savunma ve orta sahas kurgusu arasndaki uyumu daha üst seviyeye çkarmak için bu bölgedeki çalmalara arlk verecek. Savunma bölgesinde henüz yaanan zafiyetleri gideremeyen Giresunspor, Pazar günü deplasmanda oynayaca ンstanbulspor maçnda gol yemeden sonuca gitmeyi hedefliyor.

SÖZERン UYARILARINI YAPIYOR

Sözeri, savunma oyuncularna yapt uyarda oyun içeresinde konsantrasyonlarn bir an bile kaybetmemeleri gerektiini vurgulad. Takm halinde savunma yapmalar gerektiini oyuncularna aktaran deneyimli teknik adam, futbolcularnn top rakipteyken savunmay, top kendilerinde olduunda ise hücumu düünmesini istedi.

BAKAN SOYLU ンLE GヨRヷTワLER

FンSKOBンRLンK'TEN REKTヨR CAN'A YANIT!

JANDARMA-POLンS DAYANI゙MASI

GンRESUN'DA TOPLU AヌILI゙ ORGANンZASYONLARI YASAKLANDI

゙ンDDETLン YAミMUR GヨRELE, ヌANAKヌI VE DOミANKENT'ン VURDU

HABER GワNDEMン

BAKAN SOYLU ンLE GヨRヷTワLER

FンSKOBンRLンK'TEN REKTヨR CAN'A YANIT!

JANDARMA-POLンS DAYANI゙MASI

GンRESUN TEKNOPARK ンN゙AAT ALANI PROJE ヌALI゙MALARI DEVAM EDンYOR

ALTYAPI SORUNLARI TEK TEK ヌヨZワLワYOR

HAYVANCILIK VE BンTKンSEL ワRETンMDE ン゙BンRLンミン

GヨZLER TMO'NUN ALIM FンYATI VE KRンTERLERンNDE!

BンRン BU TAKIMIN BORCUNU AヌIKLASIN

VALン ワNLワ, ESNAF TEMSンLCンLERンNン AミIRLADI

HAYVAN DOSTU BELEDンYE