SPOR

SPOR Haberleri

SヨZERン誰ンN AKLI SAVUNMADA

10.09.2019 17:54

Giresunspor teknik direktörü Erkan Sözeri, savunma bölgesinde yaanan zafiyetlere çözüm aryor. Ligde oynad son 3 maçta kalesinde 8 gol gören yeil beyazllar eksiklerin giderilmesi için teknik çalmalarn sürdürüyor.

TFF 1. Lig’de oynad 3 maçta 1 beraberlik ve 2 malubiyet alarak att 3 gole karlk kalesinde de 8 gol gören Giresunspor’da, takm savunmasnda yaanan skntlara çare aryor. Geride kalan süreçte savunmada sürekli deiiklikler yapan Sözeri, bu mevkide oluan skntlarn giderilmesi için eksiklerle ilgili çalmalarn sürdürüyor.

SAVUNMA VE ORTA SAHA KURGUSU ÜZERンNDE DURULACAK

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, yaklaan ンstanbulspor maç öncesi savunma ve orta sahas kurgusu arasndaki uyumu daha üst seviyeye çkarmak için bu bölgedeki çalmalara arlk verecek. Savunma bölgesinde henüz yaanan zafiyetleri gideremeyen Giresunspor, Pazar günü deplasmanda oynayaca ンstanbulspor maçnda gol yemeden sonuca gitmeyi hedefliyor.

SÖZERン UYARILARINI YAPIYOR

Sözeri, savunma oyuncularna yapt uyarda oyun içeresinde konsantrasyonlarn bir an bile kaybetmemeleri gerektiini vurgulad. Takm halinde savunma yapmalar gerektiini oyuncularna aktaran deneyimli teknik adam, futbolcularnn top rakipteyken savunmay, top kendilerinde olduunda ise hücumu düünmesini istedi.

PLAY-OFF A゙KINA SALDIR

BンR BU EKSンKTン!

ULA゙IMA KAR ENGELン!

KE゙AP'IN ELEKTRンK ALTYAPISI GワヌLENDンRンLECEK

KAR YAミI゙I FINDIK ワRETンCンLERンNン SEVンNDンRDン

HABER GワNDEMン

PLAY-OFF A゙KINA SALDIR

BンR BU EKSンKTン!

ULA゙IMA KAR ENGELン!

KE゙AP'IN ELEKTRンK ALTYAPISI GワヌLENDンRンLECEK

KAR YAミI゙I FINDIK ワRETンCンLERンNン SEVンNDンRDン

AKSA DOミALGAZ'DAN FATURA AヌIKLAMASI!

ヌOTANAK STADI YワZDE 94'TE

HAZIR OLUN: PROJELERE START VERンLンYOR

FINDIK ワRETンCンLERンNE TARIM SンGORTASI UYARISI

GンRESUN'A TAM DONANIMLI 3 AMBULANS!