SPOR

SPOR Haberleri

“KİMSEDEN KORKMADIK, KORKMUYORUZ”

28.07.2021 17:49
“KİMSEDEN KORKMADIK, KORKMUYORUZ”

Yeni haftayla birlikte kadroyu büyük oranda kuracaklarını ifade eden Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, Süper Lig’de yeni hikayeler yazmak için yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını ifade etti

 

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, beIN Sports Haber kanalında yayınlanan Transfer Programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

1 Temmuz itibariyle yeni sezon hazırlıkları için Erzurum’da olduklarını ifade eden Keleş, “Buradaki kampımız 31 Temmuz’da sona erecek. Yoğun geçen bir kamp sürecimiz var şuan itibariyle, yeni gelen oyuncularla birlikte iyi bir uyum sürecini yakalamaya başladık.” dedi.

“TRANSFERİ TAMAMLAYACAĞIZ”

Transfer çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğinin altını çizen Keleş, “Önümüzdeki haftaya kadar kadronun büyük bir bölümünü oluşturmuş olacağız. 8 tane yeni transfer yaptık. Anlaşmaya vardığımız, oyuncular da var. Bunlardan biri hepinizin bildiği üzere Trabzonspor’dan Diabate. Ağırlıklı olarak defansif oyuncular aldık, ofansif anlamda da transferlerimiz oldu, olmaya da devam edecek. Transfer zor bir iş, kulübün menfaatleri ve kısıtlı olan bütçeye göre hareket ediyoruz. Önümüzde yaklaşık 3 haftalık bir süreç kaldı, bu süre içerisinde kadromuzun büyük bir bölümü tamamlanmış olacak.” diye konuştu.

“ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ”

Süper Lige Galatasaray ile başlamanın zorlu ancak bu tarz büyük maçlarda oyuncuların motivasyonlarının yüksek olacağını ifade eden Keleş, “Fikstür çekildi, ilk hafta Galatasaray ve 3. Hafta Trabzonspor ile karşılaşacağız. Bu iki takım bizden daha önce hazırlıklarına başlama fırsatı buldu ve Avrupa Ligi’nde de maç oynadılar, oynayacaklar. Bunun avantajı da var tabii. Fakat bu tarz maçlarda oyuncuların motivasyonları daha üst düzeyde olur, biz elimizden geleni yaparak inşallah galibiyet ile ayrılacağız. İlk maçı iç sahamızda oynayacağımızın da verdiği bir avantaj olacak, taraftarlarımız bizim arkamızda olacak. Kimseden korkmadık, korkmuyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Biz Süper Lig’e tarihi bir zafer elde ederek çıktık. 44 yıllık bir özlem sona erdi. Taraftarlarımız ve tüm camialar elbette bize ilgi göstereceklerdir. Daha da fazla ilgi göreceğimizi düşünüyorum. İçinde bir sürü hikayeleri olan maçlar oynadık geçen sezon. Maddi ve manevi zorluklar yaşadık; nereden ve ne şekilde geldiğimizi çok iyi biliyoruz. Bu yüzden biz bu ligde artık kalıcı olacağız.” diye konuştu.

“BU LİGDE KALICI OLMAK VE RENK GETİRMEK İSTİYORUZ”

Süper Lige yeni çıkan takımların genelde düştüğü algısının artık kırılacağına değinen Keleş, “Son 6-7 sene araştırdım, çıkan takımlar düşüyor diye bir algı var. Sadece Karagümrük ve Hatayspor örnekleri var. Biz bu ligde kalıcı olmak, renk getirmek istiyoruz. Söylemlerle, algılarla hareket etmiyoruz. Biz cevabımızı çalışarak verdik, vereceğiz. Bizim taraftarımız 44 yıl bekledi. Biz onları çok özledik, onlar da bizi çok özlemişlerdir. Geçen sezon tribünde olamasalar da, özellikle sosyal medyadan ve maç dışından bizi inanılmaz desteklediler. Ben kendilerine de buradan teşekkür ediyor, artık kavuştuğumuz için de bu mutluğumu onlarla paylaşmak istiyorum.” ifadelerini kullandı.

AK PARTİ İL BAŞKANLARININ KÜMBET ÇIKARMASI

MEB OKULLARI YARDIMCI KAYNAKLAR KONUSUNDA UYARDI

YENİ BİR SAYFA AÇALIM

NE DAKİK ADAMSIN CÜNEYT!

DOKAP PROJELERİ İSTİŞARE EDİLDİ

HABER GÜNDEMİ

AK PARTİ İL BAŞKANLARININ KÜMBET ÇIKARMASI

MEB OKULLARI YARDIMCI KAYNAKLAR KONUSUNDA UYARDI

YENİ BİR SAYFA AÇALIM

DOKAP PROJELERİ İSTİŞARE EDİLDİ

TUĞGENERAL KÖROĞLU'NA GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

2 BİN 350 ÜRETİCİYE 80 MİLYON LİRA ÖDEME YAPILDI!

COVİD-19'DAN YAKINLARINI KAYBEDENLERE PSİKOSOSYAL DESTEK

DOĞU KARADENİZ'İN YEŞİL KARINCALARI!

YAYLALARA KAR YAĞDI!

SAĞLIK İL MÜDÜRÜ BULUT, ANNE ADAYLARINA AŞI ÇAĞRISI YAPTI