SPOR

SPOR Haberleri

GİRESUNSPOR İÇİN HAYIRLISI OLSUN

07.08.2020 19:18

Beklenen gün geldi çattı. Yeşil Beyazlılar’ın yeni başkanı bugün (cumartesi) yapılacak Olağanüstü Genel Kurul’da belli olacak. Saat 12.00’da başlayacak Olağanüstü Genel Kurul antrenman sahasında yapılacak

 

TFF 1. Lig ekibi Giresunspor’da Olağanüstü Genel Kurul yapılacak. 721 üyenin oy kullanma hakkına sahip olduğu Olağanüstü Genel Kurul’da başkanlığa aday olan isimler divan heyetine listesine verecek ve seçim sonucu en fazla oyu alan liste Giresunspor’un yeni başkanı ve yönetimi belli olacak. Olağanüstü genel kurulu bugün saat 12.00’da, Aksu Mahallesi’ndeki Giresunspor Tesisleri’nden gerçekleştirilecek. Kongrede çoğunluğa bakılmayacak.

EREN; “HAYIRLISI OLSUN”

Giresunspor Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, görev süresi boyunca yeşil beyazlı takım için elinden geleni yaptığını belirterek, Olağanüstü Genel Kurul sonucunun Giresunspor için hayırlı olmasını diledi.

Başkan Eren, “Biz bir hedefle ve hayalle yola çıktık. Bu hedefimiz tutmadı. Çok sıkıntılar çektik. Elimizden geleni yaptık. Benim vicdanım ve gönlüm rahat. Ben Giresunspor’un her zaman yanında olacağım. İnşallah bizden sonra Giresunspor daha çok başarılı olur.” İfadelerini kullandı.

“GİRESUNSPOR'UN MENFAATLERİ ÖNEMLİ”

BAKAN KASAPOĞLU GİRESUN'DA

KAYIP 4 VATANDAŞI ARAMA ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

ALTYAPIDA BAKIM, ONARIM VE YENİLEME ÇALIŞMALARINA DEVAM

“EN GÜÇLÜ KALKANIMIZ MASKE VE SOSYAL MESAFE!”

HABER GÜNDEMİ

“SAMSUN-SARP DEMİRYOLU PROJESİNİN TAKİPÇİSİYİZ”

“EN GÜÇLÜ KALKANIMIZ MASKE VE SOSYAL MESAFE!”

“GİRESUNSPOR'UN MENFAATLERİ ÖNEMLİ”

BAKAN KASAPOĞLU GİRESUN'DA

“SELE KURBAN OLMA; BİLGİLİ VE SAKİN OL!”

TEMİZ VE FERAH BİR ŞEHİR İÇİN…

“ZİYARETLERDEN BÜYÜK KEYİF ALIYORUZ”

KEŞAP'TA TEDBİR ELDEN BIRAKILMIYOR

FATİH LİSESİ'NDEN ERASMUS+ BAŞARISI

“BAŞARILI OLMAK İÇİN SAVAŞIYORUZ”