SPOR

SPOR Haberleri

“GİRESUNSPOR HAK ETTİĞİ YERDE”

29.07.2021 17:33
“GİRESUNSPOR HAK ETTİĞİ YERDE”

Çotanaklar’ın Yönetim Kurulu Üyesi Nahid R. Yamak, “Bizim için artık buradan aşağı inmek, düşmek gibi bir şey yoktur. Bu, kulübümüz içerisinde hiç konuşulmayacak. Adı bile geçmeyecek” dedi.

 

Süper Lig ekibi Giresunspor’un Yönetim Kurulu Üyesi Nahid R. Yamak, “Hak ettiğimiz yerde olduğumuz için çok gururluyuz. Burada kalıcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.” dedi.

Değerini çok iyi bildiklerini Süper Lig'de kalıcı olmayı hedeflediklerini vurgulayan Yamak, "Burada kalıcı olmanın önemini ve anlamını ciddi şekilde idrak ediyoruz. Süper Lig'de kalıcı olmak adına yapılabilecek her şeyi yapacağız. Giresun önemli bir futbol şehridir. Hak ettiğimiz yerde olduğumuz için çok gururluyuz. Burada kalıcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız." diye konuştu.

Yamak, yeşil-beyazlı takımın daha büyük başarılar için mücadelesini sürdüreceğini ifade ederek, "Bizim için artık buradan aşağı inmek, düşmek gibi bir şey yoktur. Bu, kulübümüz içerisinde hiç konuşulmayacak. Adı bile geçmeyecek. Giresunspor'un bundan sonra büyük başarılar elde etmesi için elimizden geleni yapacağız." şeklinde konuştu.

Yamak, "Geçen seneden kalan bir iskeletimiz var. Yeni transferlerimizden katılanlar oldu. Transferlerimiz devam ediyor. Herkesin gönlü rahat olsun. Giresunspor'a yakışan, buna layık, bu takımı taşıyacak bir ekip oluşturacağız. Görüşmelerimiz devam ediyor. İhtiyaçlar çerçevesinde yeni transferlerimizi yapacağız.” şeklinde konuştu.

Yamak, sezonun ilk haftasında Galatasaray'ı evlerinde ağırlayacaklarını anımsatarak, taraftar desteğiyle sahadan iyi sonuçla ayrılmak istediklerini dile getirdi.

AK PARTİ İL BAŞKANLARININ KÜMBET ÇIKARMASI

MEB OKULLARI YARDIMCI KAYNAKLAR KONUSUNDA UYARDI

YENİ BİR SAYFA AÇALIM

NE DAKİK ADAMSIN CÜNEYT!

DOKAP PROJELERİ İSTİŞARE EDİLDİ

HABER GÜNDEMİ

AK PARTİ İL BAŞKANLARININ KÜMBET ÇIKARMASI

MEB OKULLARI YARDIMCI KAYNAKLAR KONUSUNDA UYARDI

YENİ BİR SAYFA AÇALIM

DOKAP PROJELERİ İSTİŞARE EDİLDİ

TUĞGENERAL KÖROĞLU'NA GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

2 BİN 350 ÜRETİCİYE 80 MİLYON LİRA ÖDEME YAPILDI!

COVİD-19'DAN YAKINLARINI KAYBEDENLERE PSİKOSOSYAL DESTEK

DOĞU KARADENİZ'İN YEŞİL KARINCALARI!

YAYLALARA KAR YAĞDI!

SAĞLIK İL MÜDÜRÜ BULUT, ANNE ADAYLARINA AŞI ÇAĞRISI YAPTI