SPOR

SPOR Haberleri

“FUTBOLU ÇOK ÖZLEDİK”

31.03.2020 16:44

Dünya’nın şu sıralar koronavirüs ile savaştığını ifade eden Yeşil Beyazlılar’ın tecrübeli eldiveni Adriano Facchini, bireysel antrenmanlarını evde yaptığını belirtti ve ekledi

Giresunspor’un Brezilyalı kalecisi Adriano Facchini, Giresun Ekspres ve Öncü Spor Servisi Spor Müdürü Özgür Erdoğan’ın sorularını yanıtladı.

Tüm sorularımıza içtenlikle cevaplar veren Facchini, sezon başına istinaden şuan ki konumlarının iyi olduğunu ifade ederek, Koronavirüs tedbirleri kapsamında da Giresunlulara mesaj gönderdi.

ŞUAN DÜNYA’NIN SAVAŞTIĞI BİR PROBLEM VAR

Tercüman Berkant Yıldır aracılığıyla açıklamalarda bulunan Facchini, “Sezon başıyla şuanı karşılaştırdığımızda şuan daha iyiyiz. Sezonun ilk yarısı bizim için zorlu geçmişti. Yeterli puan toplayamadık ama şuanda daha iyi olduğumuzu söyleyebilirim. Kalan son 7 final maçı var. Lig yeniden başladığında bunu göreceğiz. Şuan Dünya’nın savaştığı bir problem var. Önce bu virüsü durdurmamız gerekiyor. Ondan sonra da ne olacağını hep birlikte göreceğiz.” dedi.

SAHA YERİNE EVDE ANTRENMAN

Bireysel antrenmanlarına devam ettiğini kaydeden tecrübeli eldiven, “Bu süreçte antrenmanlarımı tabi ki yapıyorum. Sadece saha yerine evde yapabiliyorum. Performans antrenörümüzün verdiği antrenmanlar doğrultusunda çalışmalarımı sürdürüyorum. Kendi kondisyonumu arttırmak için de kendim antrenmanlar yapıyorum.” Diye konuştu.

VİRÜS ÇOK CİDDİ VE TEHLİKELİ BİR DURUM

“Birlikte antrenman yapmayı, toplu halde çalışmayı ve futbol oynamayı çok özledik ama bu süreçte sakin olmalıyız.” diyen Facchini, “Birlikte olmalıyız derken şunu kastetmek istedim. Bütün herkes kendine çok dikkat etmeli. Eğer dışarı çıkmak zorundaysanız da eldiven ya da maske takın. Kendinize çok dikkat edin. Bu virüs çok ciddi ve tehlikeli bir durum. Çünkü insanlar bu durumdan zarar görüyor ve hayatını kaybediyor. Şuan ilk olarak bunu düşünmeliyiz. Önemli olan şey insanın hayatı. Bu olayları sıkıntısız atlattığımız da ise sezon sonunda mutlu olan taraf biz olacağız. “ ifadelerini kullandı.

 

74 GÜN SONRA CUMA NAMAZI

“HİZMET SEKTÖRÜ EKONOMİNİN CAN DAMARLARINDANDIR”

HİZMET SEKTÖRÜ 1 HAZİRAN'A KİLİTLENDİ!

NORMAL HAYAT BAŞLIYOR!

SALGIN SONRASI İLK NİKAH

HABER GÜNDEMİ

74 GÜN SONRA CUMA NAMAZI

“HİZMET SEKTÖRÜ EKONOMİNİN CAN DAMARLARINDANDIR”

HİZMET SEKTÖRÜ 1 HAZİRAN'A KİLİTLENDİ!

EKSİKLER BAKANLIKLARA İLETİLDİ

YAĞMUR SUYU VE KANALİZASYON ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

ÇOCUK PARKLARINDA HUMMALI ÇALIŞMA

“ONLAR SOKAĞI BİZ SESLERİNİ ÖZLEMİŞİZ”

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

51 MİLYON 582 BİN LİRA SOSYAL KORUMA KALKANI ÖDEMESİ YAPILDI

BERBER VE KUAFÖRLERE COVİD-19 TESTİ YAPILACAK!