SPOR

SPOR Haberleri

“BU İŞİ BİTİRMEDEN SEVİNMEYECEĞİZ”

18.01.2021 18:56
“BU İŞİ BİTİRMEDEN SEVİNMEYECEĞİZ”

Çotanaklar’ın teknik direktörü Hakan Keleş, ikinci yarıda da mücadeleyi ellerinden bırakmayacaklarını ifade etti ve ekledi:

TFF 1. Lig’in ilk yarısını 35 puanla lider bitirerek Antalya’da kampa giren Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, kulüp medyasına açıklamalarda bulundu.

Antalya Belek’te 8 gün süren kamp çalışmalarını değerlendiren Teknik Direktör Hakan Keleş, “İlk yarının başında iyi bir başlangıç ile başlayamamış olsak da ilerleyen süreçte, istediğimiz oyunu sergileyebildiğimiz ve oyuncularımızla uyum içerisinde kısa sürede iyi bir performans ortaya koyduğumuz bir dönem oldu.” dedi.

GÜZEL BİR BAŞARI SERGİLEDİK.

Antalya’da verimli bir kamp süreci geçirdiklerini söyleyen Keleş, “Sezon başı olumsuzluklarına rağmen ilk yarı sonunda güzel bir başarı sergiledik. Lider olarak bitirdiğimiz ilk yarı sonrası Antalya’da sürdürdüğümüz kamp çalışmalarımız da oldukça verimli geçti. Herkesin morallerinin üst seviyede olduğu, sağlıklı bir çalışma dönemini geride bıraktık. Cumartesi günü kampı sonlandırarak takıma iki günlük bir izin verdik. Bugün itibariyle de tesislerimizde toplanarak buradaki ilk antrenmanımızı gerçekleştireceğiz.” diye konuştu.

MÜCADELEDEN ASLA KOPMAYACAK VE ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ SAHAYA KOYACAĞIZ

Zorlu bir fikstürün kendilerini beklediğini kaydeden Keleş, “Önümüzde zorlu geçecek bir ikinci devre var ve çok zorlu bir süreç olacağını biliyorum. Ancak biz bu işin üstesinden gelebilecek kaliteye sahip bir takımız. Biz bu işi bitirmeden sevinmeyeceğiz inşallah sezon başından bu yana hedeflediğimiz Süper Lig hasretini bitirdiğimiz vakit tüm şehir hep birlikte sevineceğiz. Her zaman söylediğim gibi yine söylüyorum takımıma çok güveniyorum hepsi birbirinden yetenekli oyuncular. Biz bu sezon hangi oyuncumuza görev verdiysek kimden ne istediysek hepsini yerine getirdiler. Hepsini ayrı ayrı kutluyorum. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımıza aralıksız devam ederek kendimizi daha fazla geliştireceğiz. İkinci yarıda, ilk yarıda oynadığımız oyunun çok daha fazla üzerine çıkmak istiyoruz. Mücadeleden asla kopmayacak ve elimizden gelen her şeyi sahaya koyacağız. İyi bir hava yakaladık bu havayı sürdürmek istiyoruz.” İfadelerini kullandı.

 

İstanbul Atlas Üniversitesi 80 Öğretim Üyesi alıyor

Vezirköprü'de 66 adet taşınmaz ihale ile kiraya verilecek

Ankara'da 33 adet gayrimenkulün satış ihalesi yapılacak

“HEDEFLEDİĞİMİZ NOKTAYA ULAŞACAĞIZ”

BATI BÖLGESİNE İTFAİYE MERKEZİ KURULDU

HABER GÜNDEMİ

GİRESUN İÇİN SERBEST BÖLGE ÇAĞRISI

“HEDEFLEDİĞİMİZ NOKTAYA ULAŞACAĞIZ”

BATI BÖLGESİNE İTFAİYE MERKEZİ KURULDU

SP'DEN “HAYATA DEĞER KATAN KADINLAR” ÖDÜLÜ

EFSANE ‘GELİN KAYASI' VE ÇEVRESİ TEMİZLENDİ

SERBEST KALMASINA İTİRAZ!

BİR MAHALLE İLE BİR BİNA KARANTİNAYA ALINDI

T.C. GİRESUN İCRA DAİRESİ

ARTAN GÜBRE FİYATLARINA TEPKİ!

DOĞA KOLEJİ BURSLULUK SINAVINI YÜZ YÜZE YAPIYOR