SPOR

SPOR Haberleri

''BİZİM HEDEFİMİZ BELLİDİR''

20.08.2019 11:09

Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, “Beklemediğimiz bir sonuç aldık. Nitekim sezonun ilk maçları her zaman zor olur. Biz yeni bir takım kurduk. İyi bir takım kurduğumuza da inanıyoruz.” dedi ve ekledi
 
TFF 1. Lig ekibi Giresunspor’da Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, Menemenspor maçını unutup Ümraniyespor maçına odaklandıklarını söyledi.
Sezona galibiyetle başlamayı arzu ettiklerini ancak bunu başaramadıklarını dile getiren Başkan Eren, “Beklemediğimiz bir sonuç aldık. Nitekim sezonun ilk maçları her zaman zor olur. Biz yeni bir takım kurduk. İyi bir takım kurduğumuza da inanıyoruz. Bizim hedefimiz bellidir. Bu hedef doğrultusunda ilerleyeceğiz. Biz inanıyoruz ki taşlar yerine oturdukça bu takım daha iyi yerlere gelecektir.” Dedi.
Başkan Eren, Pazar günü deplasmanda Ümraniyespor’a konuk olacaklarını anımsatarak, “Bu maça en iyi şekilde hazırlanacağız. Giresunspor her maça kazanmak için çıkar. Maçlar başlamadan önce de söyledik. Uzun ve zor bir yola çıkıyoruz. Bu yolda herkesin desteğine ihtiyacımız var. Bu ligde kolay maç yok. Hele hedef takımıysanız.” Diye konuştu.
Transfer dönemi bitine kadar bir ya da iki transfer daha yapmayı planladıklarını belirten Başkan Eren d, “Teknik heyetimizle istişare halindeyiz. Bir ya da iki transfer daha yapabiliriz. Bu belki bu hafta belki gelecek hafta olabilir.” İfadelerini kullandı.
Tribünleri dolduran taraftarlara da teşekkür eden Başkan Eren, “Amacımız onları güldürmekti. Başaramadık. İnşallah önümüzdeki maç telafi ederiz. Hep bizim yanımızda olsunlar. Tribünlere gelip 90 dakika hiç susmayan ve takımı ateşleyen taraftarlarımıza teşekkür ederim.” Şeklinde konuştu.  

KEİPA GİRESUN'DA TOPLANDI

YAZIKLAR OLSUN ERKAN SÖZERİ

GİRESUN HER SALI AKŞAMI OKUYOR

BUGÜN GİRESUN'UN ŞEREF GÜNÜ!

BETON ZEMİNE DÜŞTÜ!

HABER GÜNDEMİ

KEİPA GİRESUN'DA TOPLANDI

YAZIKLAR OLSUN ERKAN SÖZERİ

GİRESUN HER SALI AKŞAMI OKUYOR

BUGÜN GİRESUN'UN ŞEREF GÜNÜ!

Sacit Ali Eren yine Menajer Bayram'la iddiası!

BAŞKAN TRAFİK SORUNUNU ÇÖZMEKTE KARARLI!

SON YILLARIN EN KÖTÜSÜ

“FISTIK" VE YAVRULARI OKULUN MASKOTU OLDU

KÖYLERİN ELEKTRİK SORUNLARI İSTİŞARE EDİLDİ

KIRGIZİSTAN BÜYÜKELÇİSİ GİRESUN'DA