SPOR

SPOR Haberleri

''BİZİM HEDEFİMİZ BELLİDİR''

20.08.2019 11:09

Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, “Beklemediğimiz bir sonuç aldık. Nitekim sezonun ilk maçları her zaman zor olur. Biz yeni bir takım kurduk. İyi bir takım kurduğumuza da inanıyoruz.” dedi ve ekledi
 
TFF 1. Lig ekibi Giresunspor’da Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, Menemenspor maçını unutup Ümraniyespor maçına odaklandıklarını söyledi.
Sezona galibiyetle başlamayı arzu ettiklerini ancak bunu başaramadıklarını dile getiren Başkan Eren, “Beklemediğimiz bir sonuç aldık. Nitekim sezonun ilk maçları her zaman zor olur. Biz yeni bir takım kurduk. İyi bir takım kurduğumuza da inanıyoruz. Bizim hedefimiz bellidir. Bu hedef doğrultusunda ilerleyeceğiz. Biz inanıyoruz ki taşlar yerine oturdukça bu takım daha iyi yerlere gelecektir.” Dedi.
Başkan Eren, Pazar günü deplasmanda Ümraniyespor’a konuk olacaklarını anımsatarak, “Bu maça en iyi şekilde hazırlanacağız. Giresunspor her maça kazanmak için çıkar. Maçlar başlamadan önce de söyledik. Uzun ve zor bir yola çıkıyoruz. Bu yolda herkesin desteğine ihtiyacımız var. Bu ligde kolay maç yok. Hele hedef takımıysanız.” Diye konuştu.
Transfer dönemi bitine kadar bir ya da iki transfer daha yapmayı planladıklarını belirten Başkan Eren d, “Teknik heyetimizle istişare halindeyiz. Bir ya da iki transfer daha yapabiliriz. Bu belki bu hafta belki gelecek hafta olabilir.” İfadelerini kullandı.
Tribünleri dolduran taraftarlara da teşekkür eden Başkan Eren, “Amacımız onları güldürmekti. Başaramadık. İnşallah önümüzdeki maç telafi ederiz. Hep bizim yanımızda olsunlar. Tribünlere gelip 90 dakika hiç susmayan ve takımı ateşleyen taraftarlarımıza teşekkür ederim.” Şeklinde konuştu.  

GİRESUN TELAFİ EDER

ŞENLİKOĞLU SAHADAN ÇIKMIYOR

GÖKSU TRAVERTENLERİ PROJESİ'Nİ YERİNDE İNCELEDİ

ELEKTRİK KESİNTİLERİNE TEPKİ

YEŞİLGİRESUN 2/İ SINIFINDAN ZİYARET

HABER GÜNDEMİ

GİRESUN TELAFİ EDER

ŞENLİKOĞLU SAHADAN ÇIKMIYOR

GÖKSU TRAVERTENLERİ PROJESİ'Nİ YERİNDE İNCELEDİ

ELEKTRİK KESİNTİLERİNE TEPKİ

NAMAĞLUP BÖLGE ŞAMPİYONU DOĞA KOLEJİ

GİSİAD'DAN ADA'YA TELEFERİK VE YAT LİMANI PROJESİ ÖNERİSİ

ELAZIĞLI ÖĞRENCİLER UNUTULMADI!

YENİ HASTANEYE ACİL GİRİŞİ YOLU

“HEDEFİMİZ İLK 6”

“YAPILAN ZAM ANALARININ AK SÜTÜ GİBİ HELAL OLSUN”