SİYASET

SİYASET Haberleri

Miting sonrası büyük müjde!

27.02.2019 17:31

AK Parti İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli’ye 31 Mart yerel seçimleri öncesi görev.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Canikli’ye Ekonomiden Sorumlu Genel Başkanlığı görevi tevdi edildi. Canikli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olarak aktif ve etkin siyasete kaldığı yerden devam edecek.

Genel Başkan Yardımcısı Canikli, Giresun’a hizmet etmeye devam edeceğini altını çizerek, “Giresun bugüne kadar Ankara’dan ne istediyse aldı, hakkı da. Bundan sonrada almaya devam edecek. Giresun ve Giresun halkına hizmet etmeye devam edeceğiz. Bunun önünü Allah’ın izniyle hiç kimse kesemez” dedi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Giresun mitingi sonrası katıldığı televizyon programında, AK Parti İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli’yi Ekonomiden Genel Başkan Yardımcılığı göreviyle görevlendirdiğini açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı NTV-Star TV ortak yayında, Nurettin Canikli’ye Giresun mitingi sonrası telefonla aradığını uçakta olduğu için ulaşamadığını, daha sonra görüşerek Genel Başkan Yardımcılığı görevini kendisine tevdi ettiğini ifade etti.

Erdoğan, "Biz sıradan bir parti değiliz, güçlü bir partiyiz. Türkiye siyasetinde bizim partimiz kadar iç hareketliliği olan hiçbir parti yoktur. Bizde tasfiye olmaz, bizde bayrak yarışı olur. Biz bugüne kadar kimseyi tasfiye etmedik. Parti kuracaklarmış, şu olacakmış, bu olacakmış, daha önce kuranlar oldu zaten ama akıbetleri belli. Başka partilerde bu adımlar atıldı, onların da akıbetleri belli. Dürüstlük, samimiyet, sadakat çok önemli” dedi.

AK PARTİ İL BAŞKANLARININ KÜMBET ÇIKARMASI

MEB OKULLARI YARDIMCI KAYNAKLAR KONUSUNDA UYARDI

YENİ BİR SAYFA AÇALIM

NE DAKİK ADAMSIN CÜNEYT!

DOKAP PROJELERİ İSTİŞARE EDİLDİ

HABER GÜNDEMİ

AK PARTİ İL BAŞKANLARININ KÜMBET ÇIKARMASI

MEB OKULLARI YARDIMCI KAYNAKLAR KONUSUNDA UYARDI

YENİ BİR SAYFA AÇALIM

DOKAP PROJELERİ İSTİŞARE EDİLDİ

TUĞGENERAL KÖROĞLU'NA GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

2 BİN 350 ÜRETİCİYE 80 MİLYON LİRA ÖDEME YAPILDI!

COVİD-19'DAN YAKINLARINI KAYBEDENLERE PSİKOSOSYAL DESTEK

DOĞU KARADENİZ'İN YEŞİL KARINCALARI!

YAYLALARA KAR YAĞDI!

SAĞLIK İL MÜDÜRÜ BULUT, ANNE ADAYLARINA AŞI ÇAĞRISI YAPTI