GÜNDEM

GÜNDEM Haberleri

“YEREL BASININ YANINDA VE DESTEKÇİSİYİZ”

19.01.2021 17:34

Giresun’da günlük olarak yayınlanan resmi ilan alma hakkına sahip gazetelerin sahipleri ve yetkilileri, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile Giresun Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Tekin ile bir araya geldi.


Tarihi Zeytinlik semtindeki Giresun Belediyesi’ne ait Giresun Mekan’da gerçekleşen görüşmede, yerel basının sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü, gündemdeki konular hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Giresun Belediyesi’nin yaptığı çalışmaların da değerlendirildiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Şenlikoğlu, Giresun’un tanıtımı, şehrin gelişip kalkınması noktasında çok önemli bir rol üstlenen yerel basının her zaman yanında ve destekçisi olduklarını bundan sonra da bu desteklerinin devam edeceğini ifade etti. Gazete temsilcileri de Başkan Şenlikoğlu’na yerel basına verdiği destekler nedeniyle teşekkürlerini iletti.

YEREL BASINLA İSTİŞARE İÇERİSİNDEYİZ

Gazete sahip ve yetkilileri, Giresun Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Tekin’i ziyaret etti. Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, koronavirüs pandemisinin yerel basına etkileri ve yaşanan sorunların çözüm önerileri hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Müdür Tekin, ziyarette yaptığı konuşmada; “Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de hep birlikte istişare içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yerel basınımızın kamuoyunu doğru bilgilendirme konusunda göstermiş olduğu hassasiyet nedeniyle sizlere teşekkür ediyor, yayın hayatlarınızda başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. Gazete temsilcileri de Tekin’e yerel basının sorunlarının çözümü noktasında gösterdiği hassasiyet nedeniyle teşekkürlerini iletti.

İstanbul Atlas Üniversitesi 80 Öğretim Üyesi alıyor

Vezirköprü'de 66 adet taşınmaz ihale ile kiraya verilecek

Ankara'da 33 adet gayrimenkulün satış ihalesi yapılacak

“HEDEFLEDİĞİMİZ NOKTAYA ULAŞACAĞIZ”

BATI BÖLGESİNE İTFAİYE MERKEZİ KURULDU

HABER GÜNDEMİ

GİRESUN İÇİN SERBEST BÖLGE ÇAĞRISI

“HEDEFLEDİĞİMİZ NOKTAYA ULAŞACAĞIZ”

BATI BÖLGESİNE İTFAİYE MERKEZİ KURULDU

SP'DEN “HAYATA DEĞER KATAN KADINLAR” ÖDÜLÜ

EFSANE ‘GELİN KAYASI' VE ÇEVRESİ TEMİZLENDİ

SERBEST KALMASINA İTİRAZ!

BİR MAHALLE İLE BİR BİNA KARANTİNAYA ALINDI

T.C. GİRESUN İCRA DAİRESİ

ARTAN GÜBRE FİYATLARINA TEPKİ!

DOĞA KOLEJİ BURSLULUK SINAVINI YÜZ YÜZE YAPIYOR