GÜNDEM

GÜNDEM Haberleri

KUDÜS ÖZGÜR OLANA DEK SES VER!

11.05.2021 18:32

Giresun'da sivil toplum kuruluşları, İsrail polisinin Mescid-i Aksa'da Filistinlilere yönelik saldırısını protesto etti. Atatürk Meydanında bir araya gelen STK üyeleri, İsrail'i kınayan sloganlar attı, tekbirler getirdi. Grup adına basın açıklamasını okuyan Memur Sen İl Temsilcisi Muhammet Sarı, Filistin'in, siyonist işgalinden, Filistinlilerin siyonist vahşetinden çok yakında azat olacağını söyledi.

Mescid-i Aksa özgürleşmeden dünyada özgürlükten bahsedilemeyeceğini belirten Memur-Sen İl Temsilcisi Sarı, "İlahi hükmünce hareket edip adalet sağlanıncaya, Mescid-i Aksa ve Kudüs özgürleşinceye ve dahi Filistin bağımsızlığına kavuşuncaya kadar mücadeleye devam edeceğiz" dedi.

“Bu zalimlere anladığı dilden konuşma vaktidir. Kahrolsun İsrail demek ile İsrail kahrolmuyor. İsrail sadece kınamak ile uslanmıyor” diyen Sarı şöyle devam etti;

“Biz STK’lar olarak idarecilerimizi ve siyasetçilerimizin göreve çağırıyoruz. Lider ülke Türkiye bölgeyi ayağa kaldırmalıdır. Kudüs’ün doğusuyla batısıyla yalnızca Filistin’in başkenti olduğu deklare edilmelidir. Bebek katili İsrail ile yapılan anlaşmalar iptal edilmelidir. TBMM toplanmalı ve İslam İşbirliği Teşkilatı’nın harekete geçmesi sağlanmalıdır. Ordumuz teyakkuz haline geçmelidir. Azerbaycan, Libya, Suriye ve Kıbrıs’ta nasıl kardeşlerimizin yanında olduysak yine aynı ruh ile Barış Gücü olarak fiili bir şekilde yanlarında olmalıyız.”

 

15 adet Uzman Personel alınacak

9 bin 750 baş reforme erkek kuzu ihaleyle satılacak

Harran Üniversitesi 60 Sözleşmeli Personel alıyor

“ASIL HEDEF ZARARA UĞRATMAMAK”

GİRESUN MUHTAR DERNEĞİ'NDE KADIN MUHTAR DÖNEMİ!

HABER GÜNDEMİ

“ASIL HEDEF ZARARA UĞRATMAMAK”

GİRESUN MUHTAR DERNEĞİ'NDE KADIN MUHTAR DÖNEMİ!

BAŞER'DEN BEKTAŞ'A SAAT KULESİ YANITI!

DSİ YATIRIMLARI ARTARAK DEVAM EDİYOR

GİRESUN'DA BİR İLK; GEZMİŞ HOLDİNG KURULDU!

“BU HAYALİ GERÇEKLEŞTİRMEK ZEVKTİ”

MİLLET BAHÇESİ'NİN İHALESİ 9 TEMMUZ'DA YAPILIYOR

“FINDIK ÜRETİCİSİNİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU HALKIN İÇİNDE

GÜNEY GİTTİ, AVCIBAY GELDİ