GÜNDEM

GÜNDEM Haberleri

GİRESUN MERKEZDE HEDEF 5 - 0

03.03.2019 20:15

 

 

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, 31 Mart yerel seçimlerinde tüm belediye başkanlıkları ve il genel meclisi üyeliklerini kazanmak için çalıştıklarını kaydetti. Giresun merkez ilçe il genel meclisi üyesi aday tanıtım toplantısında konuşan Tatlı, 31 Mart akşamı seçimi zaferle sonuçlandıracaklarını ifade etti.

 

AK Parti Giresun merkez ilçe il genel meclisi üyesi adayları düzenlenen toplantıyla tanıtıldı. Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk, İl Başkanı Kenan Tatlı, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer, İl Kadın Kolları Başkanı Berrin Aydın, Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu’nun katılımıyla yapılan tanıtım toplantısında, il genel meclisi üyesi adayları Ahmet Şahin, Mustafa Usta, Fuat Yurt, Mustafa Yıldız ve Bahadır Akar, Giresun merkezde 5 sıfır için çalıştıklarının altını çizdiler. Toplantıda konuşan İl Başkanı Tatlı, 31 Mart akşamı seçimi zaferle sonuçlandıracaklarını belirterek, “31 Mart yerel seçimlerine artık sayılı günler kaldı. Geride kalan bu günler içesinde gece-gündüz çalışarak, 15 ilçe ve 8 belde belediye başkanlıkları ile talip olduğumuz tüm il genel meclisi üyeliklerini alarak, 31 Mart akşamı seçimi zaferle sonuçlandıracağız” dedi.

Milletvekili Cemal Öztürk ise, amaçlarının halka daha iyi hizmet etmek olduğunu söyledi. Seçim çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Öztürk, "Şehrimize en kaliteli, en üst düzeyde hizmeti vereceğiz. Birlik ve beraberlik içerisindeyiz. İlçelerimizi dolaşıyoruz." dedi.

Öztürk, Giresun halkının tercihini Cumhur İttifakı'ndan yana kullanacağına inandığını dile getirerek, "Bu seçim biraz farklı. Çünkü yeni sisteme uygun ittifaklarla giriliyor. Biz de Giresun merkez ilçede Cumhur İttifakı'nı yaptık. Halkımız, milletimiz yine AK Parti'ye ve Cumhur İttifakı'na teveccüh edecek. Bizim amacımız daha iyi hizmet etmek ve bunda da iddialıyız." diye konuştu. Yerel seçimde Giresun Belediyesini kazanacaklarını aktaran Öztürk, "Kalan 27 günlük süreçte, tek tek gidip projelerimizi anlatacağız, arkadaşlarımızı tanıtacağız. Bu sefer daha güçlüyüz, daha ümitliyiz. 17 yıllık bir geçmişin tecrübesiyle geliyoruz ve neticenin de güzel olacağına inanıyoruz." ifadelerini kullandı.

GİRESUNSPOR HAKEME YENİLDİ; 2-0

MERKEZ İLÇE KONGRESİ 19 OCAK'TA!

HAMSİ YAVAŞ YAVAŞ YOLCU!

“BELEDİYENİN PROJESİNE TAM DESTEK VERİYORUZ”

DİNİ İLİMLER KÜLLİYESİ İNŞAATINDA İNCELEME

HABER GÜNDEMİ

DİNİ İLİMLER KÜLLİYESİ İNŞAATINDA İNCELEME

“BELEDİYENİN PROJESİNE TAM DESTEK VERİYORUZ”

TÜP PATLADI: 4 YARALI!

AİLELERİN SEVİNÇLERİNE ORTAK OLUNUYOR

CAMİLERİN TARİHİ DOKUSU ORTAYA ÇIKIYOR

BAYRAKTAR'DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

KAZAN VE YOLUNA DEVAM ET

TERCİH YERLİ MALI OLMALI…

UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA 2 ŞÜPHELİ YAKALANDI

GİRESUNSPOR SERİYİ SÜRDÜRMEK İSTİYOR