GÜNDEM

GÜNDEM Haberleri

GİRESUN MERKEZDE HEDEF 5 - 0

03.03.2019 20:15

 

 

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, 31 Mart yerel seçimlerinde tüm belediye başkanlıkları ve il genel meclisi üyeliklerini kazanmak için çalıştıklarını kaydetti. Giresun merkez ilçe il genel meclisi üyesi aday tanıtım toplantısında konuşan Tatlı, 31 Mart akşamı seçimi zaferle sonuçlandıracaklarını ifade etti.

 

AK Parti Giresun merkez ilçe il genel meclisi üyesi adayları düzenlenen toplantıyla tanıtıldı. Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk, İl Başkanı Kenan Tatlı, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer, İl Kadın Kolları Başkanı Berrin Aydın, Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu’nun katılımıyla yapılan tanıtım toplantısında, il genel meclisi üyesi adayları Ahmet Şahin, Mustafa Usta, Fuat Yurt, Mustafa Yıldız ve Bahadır Akar, Giresun merkezde 5 sıfır için çalıştıklarının altını çizdiler. Toplantıda konuşan İl Başkanı Tatlı, 31 Mart akşamı seçimi zaferle sonuçlandıracaklarını belirterek, “31 Mart yerel seçimlerine artık sayılı günler kaldı. Geride kalan bu günler içesinde gece-gündüz çalışarak, 15 ilçe ve 8 belde belediye başkanlıkları ile talip olduğumuz tüm il genel meclisi üyeliklerini alarak, 31 Mart akşamı seçimi zaferle sonuçlandıracağız” dedi.

Milletvekili Cemal Öztürk ise, amaçlarının halka daha iyi hizmet etmek olduğunu söyledi. Seçim çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Öztürk, "Şehrimize en kaliteli, en üst düzeyde hizmeti vereceğiz. Birlik ve beraberlik içerisindeyiz. İlçelerimizi dolaşıyoruz." dedi.

Öztürk, Giresun halkının tercihini Cumhur İttifakı'ndan yana kullanacağına inandığını dile getirerek, "Bu seçim biraz farklı. Çünkü yeni sisteme uygun ittifaklarla giriliyor. Biz de Giresun merkez ilçede Cumhur İttifakı'nı yaptık. Halkımız, milletimiz yine AK Parti'ye ve Cumhur İttifakı'na teveccüh edecek. Bizim amacımız daha iyi hizmet etmek ve bunda da iddialıyız." diye konuştu. Yerel seçimde Giresun Belediyesini kazanacaklarını aktaran Öztürk, "Kalan 27 günlük süreçte, tek tek gidip projelerimizi anlatacağız, arkadaşlarımızı tanıtacağız. Bu sefer daha güçlüyüz, daha ümitliyiz. 17 yıllık bir geçmişin tecrübesiyle geliyoruz ve neticenin de güzel olacağına inanıyoruz." ifadelerini kullandı.

''BİZİM HEDEFİMİZ BELLİDİR''

ONKOLOJİ DOKTORU GİTTİ!

KARAN'DAN TMO'YA KOTA TEPKİSİ!

GAZETECİ YANBUL DÜNYA EVİNE GİRDİ

FİSKOBİRLİK FINDIK ALIM SEZONUNU AÇTI

HABER GÜNDEMİ

GAZETECİ YANBUL DÜNYA EVİNE GİRDİ

FİSKOBİRLİK FINDIK ALIM SEZONUNU AÇTI

“BİZ REFAH İSTEDİK; ONLAR SEFALET ÖNERDİ”

LİSANSLI DEPO TMO'NUN KULLANIMINA SUNULDU

TEYYAREDÜZÜ'NÜN ALT VE ÜSTYAPI SORUNLARI ÇÖZÜLÜYOR

NE UMDUK, NE BULDUK; 0-2

TMO, RANDEVU VERMEYE BAŞLADI!

548 PROJENİN 187'Sİ TAMAMLANDI

TOSUNOĞLU ASALETEN ATANDI!

ÇOTANAKLAR HİBRİT ÇİM İSTİYOR