GÜNDEM

GÜNDEM Haberleri

ARAÇ FİLOSU GÜCÜNE GÜÇ KATTI

23.11.2020 18:15
ARAÇ FİLOSU GÜCÜNE GÜÇ KATTI

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'nun girişimleri ile belediye araç filosuna tam donanımlı vidanjör kazandırıldı. Belediye bütçesiyle 365 bin liraya mal edilen araç 300 litre su ve 30 litre köpük tankına sahip. Başkan Şenlikoğlu, aracın Giresun’a ve belediyeye hayırlı olmasını diledi.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun 22 Ağustos'ta yaşanan sel afeti nedeniyle Giresun’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile yapmış olduğu görüşmeler neticesinde, şehrin için talep edilen tam donanımlı, temiz ve pis su tanklı, vakum pompalı kombine vidanjör Giresun Belediyesi araç filosuna katıldı.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, yeni vidanjör ve itfaiye ilk müdahale aracının tanıtım töreninde yaptığı konuşmada, şehre en iyi hizmeti sunmak için araç filomuzu sürekli genişlettiklerini belirterek, “Araç filonuz ne kadar güçlüyse hizmetlerin yapılması da aynı şekilde hızlanacaktır. Mahalle, köy ayırt etmeden şehrin her yerine hizmet verebilmek için gece gündüz çalışıyoruz. İhtiyacımız olan ve mevcut araç filomuzdaki vidanjörlerden çok daha fazla özelliği bulunan 3 milyon 550 bin TL değerinde ve Türkiye de bu özellikte 82 tane bulunan vidanjörü bizlere verilmesini sağlayan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Bakanlarımız Sayın Süleyman Soylu ve Sayın Murat Kurum'a teşekkür ediyorum. Şehrimize ve Belediyemize hayırlı olsun” dedi.

GİRESUNLULAR KANTİNE GİRMİYOR

EĞRİBEL GEÇİDİNDE KIŞ LASTİĞİ DENETİMİ

“YEREL BASININ YANINDA VE DESTEKÇİSİYİZ”

“ADETA İLAÇ OLDU”

TARIM KREDİ KOOPERATİFİ, 712 TON FINDIK ALDI!

HABER GÜNDEMİ

GİRESUNLULAR KANTİNE GİRMİYOR

“YEREL BASININ YANINDA VE DESTEKÇİSİYİZ”

EĞRİBEL GEÇİDİNDE KIŞ LASTİĞİ DENETİMİ

“ADETA İLAÇ OLDU”

TARIM KREDİ KOOPERATİFİ, 712 TON FINDIK ALDI!

İstanbul'da 75 gayrimenkul kiraya veriliyor

İzmit Belediyesi'ne ait 30 adet daire satılacak

Müflis Asya Katılım Bankası A.Ş. gayrimenkul satışa çıkardı

“BU İŞİ BİTİRMEDEN SEVİNMEYECEĞİZ”

KURAKLIK RİSKİNE KARŞI İÇME SUYUNA ÖNEMLİ YATIRIM!